Sheen'in çocukları annelerinden alındı

Sheen'in çocukları annelerinden alındı
Sheen'in çocukları annelerinden alındı

Charlie Sheen

ABD'li oyuncu Charlie Sheen'in dört yaşındaki ikiz çocukları, anneleri Brooke Mueller'den alındı. Çocuklar, Sheen'in eski eşi Denise Richards ile kalıyor.

Magazin gündemini sık sık meşgul eden ABD ’li oyuncu Charlie Sheen’in dört yaşındaki ikiz çocukları, anneleri Brooke Mueller’den alındı. Çocuklar, Sheen’in eski eşi Denise Richards ile kalıyor.
Magazin sitesi TMZ’e konuşan kaynaklar, Brooke’un yeniden uyuşturucu kullanmaya başladığından şüphelenen Los Angeles Çocuk ve Aile Hizmetleri Dairesi yetkililerin, Brooke’un evinin çocuklar için güvenli olmadığına karar verdiklerini belirtti. Çocuklara kalıcı bir ev bulmak için gelecek hafta bir duruşmanın yapılmasının planlandığı söyleniyor. Çocukların geçici velayetinin neden Charlie’ye verilmediği ise bilinmiyor.
Sheen’in temsilcisi, “Charlie, Çocuk ve Aile Hizmetleri Dairesi’nin tutumunu destekliyor. (Charlie), Max ve Bob’un, Denise’in ve çocukların kız kardeşlerinin yanında güvenli, güvenilir ve sevgi dolu bir ortamda olduklarını biliyor” açıklamasında bulundu.


  ETİKETLER:

  ABD

  ,

  Magazin

  ,

  TMZ

  ,

  Çocuk

  ,

  Aile

  ,

  Kız

  ,

  dolu