Shia LaBeouf'u tutabilene...

Shia LaBeouf'u tutabilene...
Shia LaBeouf'u tutabilene...
'Nymphomaniac' filminde de rol alan Hollywood yıldızı Shia LaBeouf, bu kez sanat için maraton koştu. Amsterdam'daki Stedelijek Müzesi'nin etrafında 144 tur koşan ünlü oyuncu, sokaktaki herkesin dikkatini çekti.

Son dönemde oynadığı filmlerle, giyindiği kıyafetlerle ve sıra dışı hareketleriyle birçok kez gündeme gelen ‘Nymphomaniac’ filminin yıldızı Shia LaBeouf, bu kez Amsterdam’da kavramsal sanat için 144 tur maraton koştu. Mor tayt ve yeşil fanila giyen 28 yaşındaki LaBeouf, koşu esnasında hiçbir gazetecinin sorusuna yanıt vermedi. 

‘Nymphomaniac’ filminin Berlin galasında kırmızı halıda, başına geçirdiği kese kağıdıyla olay olan oyuncu, geçen Haziran ayında da Broadway’de bir müzikali bozduğu için mahkemelik olmuştu.

Stedelijek Müzesi kamu programı sorumlusu Hendrik Folkerts yaptığı açıklamada “Biz içeride bir ‘maraton’ kongresi düzenlerken dışarıda da bunun bir etkisinin olmasını istedik. Bu koşuyu da Shia’dan daha iyi yapabilecek birini bulamazdık” şeklinde konuştu.
‘Transformers’, ‘Disturbia’ ve ‘Nymphomaniac’ gibi filmlerde rol alan LaBeouf, Brad Pitt’le beraber 2. Dünya Savaşı’nı anlatan ‘Fury’ isimli yapımda izleyici karşısına çıkmaya hazırlanıyor.