Sibel Kekilli: 'Türkler beni sevmiyor'

Sibel Kekilli: 'Türkler beni sevmiyor'
Sibel Kekilli: 'Türkler beni sevmiyor'
Sibel Kekilli, "Çoğu Türk insanı beni sevmiyor. Çünkü 'Duvara Karşı' ve 'Ayrılık'ta canlandırdığım karakterler Türkleri kötü gösteriyordu" dedi.

Sibel Kekilli, "Çoğu Türk insanı beni sevmiyor. Çünkü ‘Duvara Karşı’ ve ‘Ayrılık’ta canlandırdığım karakterler Türkleri kötü gösteriyordu" dedi.

Dünyaca ünlü oyuncu Sibel Kelli, Türklerin kendisini sevmediğini söyledi.

Sibel Kekilli, 4. sezonunda veda ettiği “Game of Thrones” dizisinin senaristi George R. R. Martin ile Meksika’da buluştu. İkili, Arte kanalı için çekim yaptı. Ünlü oyuncu programda, “Türk müziğini, yemeklerini ve kültürünü seviyorum. Çoğu Türk insanı ise beni sevmiyor. Çünkü ‘Duvara Karşı’ ve ‘Ayrılık’ta canlandırdığım karakterler Türkleri kötü gösteriyordu” dedi.

 
Habertürk’te yer alan habere göre, Sibel Kekilli “Kadına şiddete hayır demek için Terres de Femmes gibi organizasyonlarla çalışıyorum. Katıldığım bir konferansta, ‘ Şiddet   İslam  kültüründe vardır’ dediğim için Türkiye ’ninBerlin Başkonsolosu toplantıyı terk etti” diye konuştu.

 


  http://www.radikal.com.tr/132339613233962

  YORUMLAR
  (2 Yorum Yapıldı)
  Tüm Yorumları Gör

  YOK BE YAVRUM - user760998

  Yok be yavrum. Tahminin yanlış.Çoğu Türk insanı seni o filmlerde Türkleri kötü gösterdiği için değil, daha önce porno filmlerde oynadığın için sevmiyor, sevemiyor.Bence acı gerçek bu.

  doğru değil - orkam esas

  Ben Türküm ve seni seviyorum. Seni sevmeyen diğerleri ise yobazdır, zaten onlar da Türk değildir.