Sienna Miller ayrılık sonrası ilk kez görüntülendi

Sienna Miller ayrılık sonrası ilk kez görüntülendi
Sienna Miller ayrılık sonrası ilk kez görüntülendi
Ayrılma kararı alan Tom Sturridge ve Sienna Miller çiftinin bu kararından sonra dün Sienna Miller ilk kez yalnız görüntülendi. Miller ve Sturridge çiftinin arkadaş kalma kararı üzerine Manhattan'a geçen 33 yaşındaki ünlü yıldızın, bu beraberlikten 3 yaşında bir kızı var.

Amerikalı ünlü oyuncu ve tasarımcı Sienna Miller, 4 yıllık nişanlısı Tom Sturridge’den ayrıldı. Çiftin, ilişkilerinin geleceğine karar vermek için Temmuz ayı başında İbiza’da tatile çıktığı iddia edilmişti. Miller’in Cannes Film Festival’ine yüzüğünü takmadan katılması çiftin ayrılık söylentilerini güçlendirdi. Çıkan haberlerin doğrulanması üzerine Manhattan’a geçen Sienna Miller, önceki gün tek başına görüntülendi.

 Sienna Miller ve Tom Sturridge çifti her ne kadar ayrılmış olsa da çiftin yakınları tekrardan bir araya geleceklerini konuşuyor. Önceden ünlü oyuncu Jude Law ile de bir ilişki yaşamıştı. İddialara göre Jude Law’ın, Miller’ı çocuklarının dadısı ile aldatması ilişkilerinin sona ermesine neden oldu. Bu ayrılıktan sonra James Bond filmleriyle ünlenen Daniel Craig ile bir birliktelik yaşayan yıldız, bu ilişkide de umduğunu bulamadı.

Sienna Miller Kimdir?

Amerikalı ünlü model, oyuncu ve tasarımcı Sienna Miller 28 aralık 1981'de New York'ta dünyaya geldi. Hayatının büyük kısmını Londra’da geçiren yıldız, Jude Law ile birlikte oynadıkları “Alfie” filminden sonra ünlendi. Birçok ünlü defilede yer alan yıldız, aynı zamanda Pirelli Takvimlerinde de boy gösterdi.