'Sil Baştan'ı söylerken gözleri doldu

'Sil Baştan'ı söylerken gözleri doldu
'Sil Baştan'ı söylerken gözleri doldu
İzmir'de yaklaşık 70 bin kişinin izlediği Fanta Gençlik Festivali'nde sahneye çıkan Şebnem Ferah, 'Sil Baştan' şarkısını söylerken duygulu anlar yaşadı.

Müzik ve eğlenceyi Türkiye ’nin dört bir yanına Kenan Doğulu, Şebnem Ferah ve Emre Aydın’la taşıyan 12. Fanta Gençlik Festivali’nin ikinci konseri İzmir İnciraltı’nda yaklaşık 70 bin kişinin bir ağızdan seslendirdiği şarkılarla gerçekleşti.
“Kendi evimde, İzmir’de olmak çok güzel” diyerek konsere başlayan Emre Aydın, ‘Bu Yağmurlar’ parçasını binlerce kişilik seyirci korosuyla birlikte söyledi. “İzmir’e her geldiğimizde başka güzel oluyor” diyerek hayranlarını selamlayan Şebnem Ferah’a ‘Sil Baştan’ şarkısında onbinler hep bir ağızdan eşlik ederken gözleri dolan sanatçı “İzmir’e her geldiğimizde ailemizin, arkadaşlarımızın yanında hissediyoruz” dedi.
Kenan Doğulu’nun bu yıl festivale özel sürprizi olan her şehre özel seslendirdiği türkü cover’larından İzmir için seçtiği parça, ‘İzmir’in Kavakları’ oldu. Türkü, hep bir ağızdan söylenirken İzmirliler, arka plandaki video görüntüleriyle şehirde bir gezintiye çıktı. Türküye Zeybek dansıyla eşlik eden Doğulu, büyük alkış aldı.

Festivali nasıl izleyebilirsiniz?Fanta Gençlik Festivali’ne katılmak için Fanta ürünlerinin üzerindeki renkli açma halkalarından veya kapaklardan toplam 10 puan toplayarak festival süresince anlaşmalı davetiye dağıtım noktalarından veya festival günü, festivalin yapılacağı mekânın kapısından davetiyenizi alabilirsiniz. Festival bilgisi için: www.fanta.com.tr // https://www.facebook.com/fantagenclikfestivali

Fanta Gençlik Festivali Rotası18 Ağustos – Bursa / As Merkez AVM Otoparkı
20 Ağustos – İzmit / Outlet Center Otoparkı
22 Ağustos – Samsun / Batı Park
24 Ağustos – Trabzon / Adıgüzel Fuar Alanı
26 Ağustos – Erzurum / Kazım Karabekir Stadı Yanı
28 Ağustos – Malatya / Yeni Belediye Şenlik Alanı
30 Ağustos – Şanlıurfa / GAP Arena
1 Eylül – Adana / Merkez Park
3 Eylül – Kayseri / Sümer Tesisleri
5 Eylül – Ankara / Hipodrom
7 Eylül – Antalya / Beach Park
10 Eylül – Konya / M1 Tepe AVM Otoparkı
12 Eylül – Denizli / Pamukkale Üniversitesi
14 Eylül – İstanbul / Santralİstanbul