Sıla ve Model turnede!

Sıla ve Model turnede!
Sıla ve Model turnede!
Model ve Sıla, 29 Eylül'de Adana Merkez Park'da, 1 Ekim'de Konya M1 Merkez AVM'de, 3 Ekim'de Eskişehir Neoplus Outlet Yaşam Merkezi'de, 5 Ekim'de Bursa Kültürpark'da sahne alarak 6 Ekim'de İstanbul Ülker Sports Arena'da turneyi sonlandıracak.

Türk pop müziğinin önemli isimlerinden Sıla, yaz boyunca Türkiye ’de ve yurt dışında verdiği, biletleri günler öncesinden tükenen konserler serisine hız kesmeden devam ediyor. 2007 yılından bu yana yayımladığı albümler ve müzik dünyasının sevilen isimlerine verdiği şarkılarla müzik listelerinin zirvesinden inmeyen sanatçı, 24 Eylül ’de Samsun’da başlayan ve 6 Ekim’de İstanbul ’da sona erecek olan turne süresince Türkiye’nin birçok şehrinde yüzbinlerce hayranıyla buluşuyor.

Geçen akşam turnenin ilk ayağında hava muhalefeti sebebiyle ileri bir tarihe ertelenen Samsun’dan sonra Erzurum’a geçen Sıla, Gar Meydanı’nda kendisini dinleyenlere özel bir müzik ziyafeti verdi. Sıla’dan önce ise son dönemin başarılı rock gruplarından Model sahne aldı. Sıla ve Model hayranlarının günler öncesinden biletlerini tükettiği konsere Erzurum ve çevre illerden büyük ilgi gösterildi.

Model ve Sıla, 29 Eylül’de Adana Merkez Park’da, 1 Ekim’de Konya M1 Merkez AVM’de, 3 Ekim’de Eskişehir Neoplus Outlet Yaşam Merkezi’de, 5 Ekim’de Bursa Kültürpark’da sahne alarak 6 Ekim’de İstanbul Ülker Sports Arena’da turneyi sonlandıracak.