'Sıla'lı geceler...

'Sıla'lı geceler...
'Sıla'lı geceler...
Ünlü şarkıcı Sıla, Turkcell Yıldızlı Geceler etkinlikleri kapsamında dün akşam İstanbullu sevenleriyle buluştu.

İstanbul , Harbiye Cemil Topuzlu Açıkhava Sahnesi’nde BKM Organizasyonuyla gerçekleşen ve başlama saati 21.00 olan konserde şarkıcı yaklaşık 2 saat sahnede kaldı. Biletleri günler öncesinden tükenen konser için Sıla sevenleri Açıkhava Sahnesi’ni saatler öncesinden doldurdu. Konseri ‘ Çocuk ’ parçasıyla açan Sıla’yı hayranları dakikalarca alkışladı. Şarkıcı, orkestrası ve kurduğu ekranlardan yansıtılan görüntüler ile etkileyici bir giriş yaptı.

ONNO TUNÇ'U ANDI

Sıla, "Sahneye çıktığımda heyecanımı bastırmak için genelde sevdiğim insanların yüzünü düşünürüm. Bu bana çok iyi gelir. Bugün de burada o yüzlerin birçoğunu karşımda görüyorum ve bu bana çok iyi geldi. Hepiniz hoş geldiniz. Herkes hoş geldi’ diyerek tüm gelenleri selamladı. Sıla, "Dün 20 senelik bir yangının küllerini atmaya çalıştık. Bu gece bu konuya değinmeden geçemezdim. Müsaade ederseniz bir selam etmek istiyorum onlara. Ve tabii bir de sıradaki parçayı söylemeden önce Onno Tunç’u anmadan geçemeyeceğim’ dedi ve Metin Altıok’un şiiri olan ve Onno Tunç'un bestesini yaptığı ‘Ah Kavaklar’ parçasına seyircinin yoğun alkışıyla devam etti.

HAYRANLARI EŞLİK ETTİ

Konserde ‘Bana Biraz Renk Ver’, ‘İmkansız’, ‘Boş Yere’, ‘Yara Bende’, ‘Cam’, ‘Kafa’, ‘Acısa da Öldürmez’, ‘Oluruna Bırak’, ‘Zor Sevdiğimden’, ‘Aslan Gibi’, ‘Ne Desem İnanırsın’, ‘Gol’, ‘Açık Deniz’, ‘Sevişmeden Uyumayalım’, ‘İnşallah’ gibi yeni ve eski en sevilen parçalarını seslendiren Sıla, ‘Vur Kadehi Ustam’ parçasını tüm hayranlarının eşlik etmesiyle söyledi.


  ETİKETLER:

  İstanbul

  ,

  Bugün

  ,

  Çocuk

  ,

  Sıla

  ,

  Gece

  ,

  gol

  ,

  Konser

  ,

  Aslan gibi

  ,

  Selam

  ,

  Aslan