Şimdi MS MR dinleme zamanı!

Şimdi MS MR dinleme zamanı!
Şimdi MS MR dinleme zamanı!
Şarkıları 'Game of Thrones', 'Pretty Little Liars' gibi popüler dizilerde kullanılan New Yorklu ikili MS MR, yakında Sony Music'ten çıkacak albümüyle konuşuluyor.

‘Game of Thrones’ ve ‘Pretty Little Liars’ gibi popüler dizilerin tanıtımlarında şarkılarına rastladığımız son dönemin konuşulan gruplarından MS MR’ın çıkış albümü ‘Secondhand Rapture’, bugünden itibaren 1 hafta boyunca Radyo Eksen’in internet sitesi www.radioeksen.com adresinden dinlenebiliyor! Lizzy Plapinger ve Max Hershenow’dan oluşan MS MR’ın albümünde 12 şarkı yer alıyor. Prodüktörlüğü Max Hershenow ve Tom Elmhirst’ün üstlendiği albümde yer alan şarkılardan ‘Bones’, tüm dünyada en beğenilen diziler arasında yer alan ‘Game of Thrones’da, ‘Fantasy’ ve ‘Salty Sweet’ ise gençlerin beğeniyle takip ettiği ‘Pretty Little Liars’ dizisinde kullanıldı. Albüm kısa süre sonra Sony Music etiketiyle raflarda olacak.
Müzik eleştirmenlerinden de iyi not alan New York ’lu ikili MS MR’ın çıkış şarksı ‘Hurricane’in videosu da hayli beğeni topluyor.

‘Hurricane’i dinlemek için tıklayın:
http://www.youtube.com/watch?v=7sj684zcmzw&list=UUCL1cY9YMTu-NAH69DS0Kww&index=1