Sinem Kobal: 'Televizyonda adımı anma'

Sinem Kobal: 'Televizyonda adımı anma'
Sinem Kobal: 'Televizyonda adımı anma'
Arda Turan'ın başımızın tacı diye seslendiği Sinem Kobal'dan: 'Geçmiş geçmişte kaldı deyip önümüze bakmalıyız!'

İddialara göre Sinem Kobal ile Arda Turan arasındaki sular bir türlü durulmak bilmiyor. Son olarak 26 Aralık'taki düğünlerini de iptal eden ünlü çift arasındaki 'ilişki' netlik kazanmazken, yıldız futbolcudan geçtiğimiz gün açıklama geldi.

"O HÂLÂ NİŞANLIM"
Arda Turan, Kobal için şunları söyledi: "Sinem çocukluk aşkım. Sorunlar olabilir. Sinem'le de bu durumları değerlendiriyoruz. Sarı fırtına başımızın tacı. O hâlâ nişanlım."

"HER İNSAN HATA YAPABİLİR"
Bu sözleri söylediğinin ertesi gecesinde İstanbul 'da çapkınlık turunda yakalanan futbolcu, güzel oyuncunun kalbini bir kez daha kırdı! Turan'ın "Sarı fırtınam" diye seslendiği Kobal, dün yazdığı şu cümlelerle ilişkinin artık tamamen sona erdiğini ima etti: "Her insan geçmişte hatalar yapabilir ama önemli olan bu hatayı anlamaktır. Ama ne yazık ki, çok güvendiğin insanlar seni arkandan vuruyor. Geçmiş geçmişte kaldı deyip önümüze bakmalıyız."

SİNEM'DEN MESAJ İDDİASI!
Turan'ın canlı yayında Kobal'la ilgili konuşması, iddialara göre güzel oyuncuyu kızdırdı. Son dönemde sevgilisiyle ilgili basına tek kelime etmeyen oyuncu, iddiaya göre yıldız futbolcunun canlı yayında kendisiyle ilgili konuştuğunu duyup Turan'a, "Bir daha benim adımı televizyonda anma" şeklinde mesaj attı. Kaynak : (Takvim)