Sinem Kobal'ın annesinden Arda'ya, Aziz Nesinli yanıt

Sinem Kobal'ın annesinden Arda'ya, Aziz Nesinli yanıt
Sinem Kobal'ın annesinden Arda'ya, Aziz Nesinli yanıt
Arda Turan ile Sinem Kobal arasında magazin gündemine damga vuran tartışmaya, Sinem Kobal'ın annesine de katıldı. Nuray Kobal, Aziz Nesin'den bir alıntı yaparak, ""Bir kadına ne verirseniz verin, onu daha da büyük hale getirir. Ona sperm verirseniz size çocuk verir, ona ev verirseniz size yuva verir, ona sebze verirseniz size yemek verir. Bu yüzden ona çamur atarsanız, bataklıkta boğulmaya hazır olun" dedi.

RADİKAL - Sinem Kobal’ın annesi Nuray Kobal, kızı hakkında konuşan Arda Turan’a sert çıktı: "Bir kadına çamur atarsanız, karşılığında bataklıkta boğulmaya hazır olun."

Güneş'in haberine göre, Sinem Kobal’ın İbrahim Çelikkol’dan ayrılmasının ardından gözler eski nişanlısı Arda Turan’a çevrilmiş ve “Acaba eski aşıklar yeniden beraber olur mu?” yorumu yapılmıştı. Ancak Turan, önce “Beni eskilerle anmayın” dedi. Daha sonra da programına konuk olduğu Hülya Avşar’a “Sinem başkasıyla görüşünce canım yandı ve o an benim için her şey bitti” diye konuştu.

AZİZ NESİN'DEN ALINTI YAPTI

5 yıllık ilişkisinde Kobal’ı birçok kez aldattığı iddiasıyla gündeme gelen Turan’ın bu açıklaması ünlü oyuncuyu ve annesi Nuray Kobal’ı üzdü. Anne Kobal, Aziz Nesin’in “Bir kadına ne verirseniz verin, onu daha da büyük hale getirir. Ona sperm verirseniz size çocuk verir, ona ev verirseniz size yuva verir, ona sebze verirseniz size yemek verir. Ona bir gülücük verirseniz size kalbini verir. Kendisine verileni çarpıp çoğaltarak geri verir. Bu yüzden ona çamur atarsanız, karşılığında bir bataklıkta boğulmaya hazır olun” şeklindeki sözleriyle Turan'a tepki gösterdi.

Sinem Kobal'dan Arda Turan'a yanıt!

Arda Turan’ın açıklamaları sonrası sessizliğini bozan Sinem Kobal, sosyal medyadan şu sözlerle isyan etti: “Benim özel hayatımla ilgili susma tercihim kişilere söz hakkı vermemeli ama ne yazık ki, üzerine hâlâ konuşuluyor. Benim için bu ilişki 1,5 yıl önce bitmiştir. Biten ilişkinin ardından ben suskunluğumu koruyup yaşananlara ne olursa olsun saygı duysam da hâlâ üzerine konuşulması, bu tarz haberlere uyanmak, hayatımın sorgulanır halde olması beni oldukça rahatsız etmektedir. Lütfen biraz saygı...”

Arda Turan'dan Sinem Kobal itirafı


  http://www.radikal.com.tr/126474212647422

  YORUMLAR
  (2 Yorum Yapıldı)
  Tüm Yorumları Gör

  Arda Turan - user950795

  Arda turan yapmış olduğu konuşma kimseyi ne kötüledi nede onun hakkında kötü yorum yaptı Sinem kobay ve annesinin söylediği şeyler hiç iyi değil Arda Turan'a haksızlık olduğunu düşünüyorum

  TARAFSIZ BİR YORUM İSTER MİSİNİZ ? - ARAGORA

  Ardayı izledim..Çocuk asla çamur atmadı..Aksine ona mutluluklar diledi..''Onu başkasıyla görünce içim acıdı ' dedi...Gerek sinem ve gerek annesi haksız saldırıya geçtiler..Çamur muhabbeti ise çok yanlış...Kadına yakıştırmadım..Arda kendisini bütün dünyaya tanıtmış,efendi bir çocuktur.İspanyada bile hakkında kitap yazılmış bir kişiliktir..Sinem hakkında hiç bir yere kötü konuşmamıştır.Annenin çamur benzetmeleri çok talihsizdir...Aile görüntüsü hiç hoş olmamıştır..Bu aileye dönmesini asla tavsiye etmem...