'Sinir bozucu bir film!'

'Sinir bozucu bir film!'
'Sinir bozucu bir film!'
Ünlü oyuncu Rachel Bilson Cosmopolitan dergisine kapak oldu. Geçmişte kendi başına gelen bir suçu övdüğü için, Emma Watson'un başrolünde oynadığı 'The Bling Ring'i suçladı.

Milyonlarca izleyiciyi ekran başına bağlayan gençlik dizisi 'The O.C.’nin oyuncusu Rachel Bilson Cosmopolitan dergisine kapak oldu, geçmişte kendisinin evine de giren bir hırsızlık çetesini ele alan 'The Bling Ring' filmini, "suçu ve suçluyu övdüğü" için eleştirdi.

Hollywood ’da, hayran oldukları ünlüleri takip edip evlerine giren ve eşyalarını çalan bir grup gencin hikayesini anlatan filmde Emma Watson ve Kristen Dunst da oynuyor. Ne var ki film, gerçek bir olaydan esinleniyor. Paris Hilton, Lindsay Lohan, Orlanda Bloom gibi ünlülerin evlerine giren çete, bundan yaklaşık 5 yıl önce 3 milyon dolar değerinde eşya çalmıştı.

Çetenin kurbanları arasında olan Bilson, kendisinin binlerce dolar değerinde giysi ve takı kaybettiğini söyledi. Maddi kayıptan ziyade, annesinin nişan yüzüğü gibi duygusal değeri olan eşyaların çalınmasının kendisini çok üzdüğünü belirten Bilson, gençken kendisinin de pek çok gençlik hatası yaptığını itiraf etti.

Öte yandan oyuncu, altı yıldır birlikte olduğu Yıldız Savaşları filmiyle tanınan Hayden Christensen’la ilişkilerinin çok iyi gittiğini ve bir aile kurmak istediklerini söyledi.


  ETİKETLER:

  Hollywood

  ,

  Emma Watson

  ,

  Aile

  ,

  film

  ,

  kapak

  ,

  çete