Siz sorun, Radikal'in psikiyatrları yanıtlasın

Siz sorun, Radikal'in psikiyatrları yanıtlasın
Siz sorun, Radikal'in psikiyatrları yanıtlasın
Pazar gününden itibaren Radikal, hem psikiyatri konusundaki gelişmeleri aktaracağı hem de sizden gelecek soruları uzmanların yanıtlayacağı yeni bir sayfa açıyor. Twitter, Facebook veya mail üzerinden göndereceğiniz soruları Psikiyatrist Dr. Alper Hasanoğlu öncülüğünde, Uzm. Psk. Burcu Gençer, Psk. Ceylan Özge Kunduz, Uzm. Psk. Şencan Taşkale yanıtlayacak.

RADİKAL - Radikal, psikiyatri konusunda yeni bir sayfa açıyor. Haftada iki gün Çarşamba ve Pazar günleri yayınlanacak TherapiaGroup Psikoloji & Psikiyatri Rehberi adıyla hazırlanacak sayfada insana, hayata ve ruhsal sıkıntılara dair güncel bilgiler paylaşılacak.

Psikiyatrist Dr. Alper Hasanoğlu öncülüğünde, Uzm. Psk. Burcu Gençer, Psk. Ceylan Özge Kunduz, Uzm. Psk. Şencan Taşkale tarafından hazırlanacak bu sayfada TherapiaGroup uzmanlarına sorularınızı da yöneltebilirsiniz.

Hafta boyunca Twitter, Facebook ve e-mail yoluyla göndereceğiniz soruları TherapiaGroup tarafından bu iki gün yanıtlanacak. Twitter’dan #radikaltherapia etiketiyle veya info@therapiagroup.com  mail adresine sorularınızı gönderebilirsiniz.