Sizce en stil sahibi ünlü kim?

Sizce en stil sahibi ünlü kim?
Sizce en stil sahibi ünlü kim?
Bu yıl üçüncüsü düzenlenen Elle Stil Ödülleri moda, sinema, eğlence ve TV dünyasından en 'stil sahibi' isimlere verilecek. Oylamalar internetten yapılacak

14 yıldır 16 ülkede stili ödüllendiren ELLE Style Awards, bu yıl 7 Kasım’da üçüncü defa düzenleniyor. Moda, sinema , TV, müzik, , eğlence ve cemiyet dünyalarının en stil sahibi üyelerinin seçildiği törende, yedi kategoride 35 aday yarışıyor. Kadın oyuncu kategorisinde Bade İşçil, Demet Evgar, Serenay Sarıkaya, Merve Boluğur ve Sinem Kobal’ın yarıştığı ELLE Style Awards’ta, erkek oyuncu kategorisinde ise Engin Altan Düzyatan, Hakan Kurtaş, Mehmet Günsür, Serkan Altunorak ve Yiğit Özşener rekabet ediyor. Aynur Aydın, Fatma Turgut, Gökçe Dinçer, Göksel ve Nil Karaibrahimgil kadın müzik starı kategorisinde yarışırken, erkek müzik starı adayları arasında Bedük, Can Bonomo, Kenan Doğulu, Mazhar Alanson ve Murat Boz bulunuyor. 

Diğer kategori ve adaylar ise şöyle:
Stil ikonu:
Burcu Esmersoy, Derin Mermerci, Edvina Özyeğin, Ezgi Kıramer, Özlem Önal
İşadamı: Ali Koç, Cem Hakko, Emir Yargıcı, Ralf Tezman, Selman Bilal
İşkadını: Canan Özdemir, Gaye Çevikel, İrem Yargıcı, Nuşin Oral, Oya Eczacıbaşı
Akmerkez’in ana sponsorluğunda gerçekleşecek gecede kazanan, www.ellestyleawards.com üyelerinin oylarıyla netleşecek. Törende ayrıca, yılın tasarımcısı, yılın genç moda tasarımcısı, yılın fotoğrafçısı, yılın mücevher tasarımcısı ve yılın mekânı jüri tarafından belirlenecek.