Soğutmadan...

22 Şubat Cuma gecesi FG 93.7, DJ
Timo Maas'ı konuk edecek.

 • 22 Şubat Cuma gecesi FG 93.7, DJ
  Timo Maas'ı konuk edecek. Club/dance alemlerinin tanınmış ismi Maas aynı zamanda New York'un gözde kulüplerinden Twilo'nun da resident DJ'i. 9 Şubat'ta yeni albümü Loud'u piyasaya çıkaran Timo Maas albümünün dünya turnesinin ilk ayağında İstanbul Maslak Venue'de olacak. Hayranlarına, hastalarına duyurulur.
 • 21 Şubat Perşembe akşamı Roxy'deki Smooth at Roxy gecesini kaçırmayın. Jazzy House ve Deep House tarzları arasında gezinebileceğiniz gecede DJ Tarkan ve DJ Hakan Henry çalıyor.
  Tel: 0212 245 65 39
 • İstanbul'un taze mekanlarından Underground 22 Şubat Cuma gecesi Düsseldorf'lu DJ Oliver Klein'i ağırlıyor. Maestorm Records isimli bir de firması bulunan Klein saat 23.00'ten itibaren setine başlayacak. Gecenin diğer DJ'leri ise Evren ve İlkay.
  Tel: 0212 252 32 00
 • 22, 23 Şubat Cuma ve Cumartesi geceleri Babylon'un ziyaretçileri The British Council'in sunduğu Badmarsh&Shri. 1999 albümleri Dancing Drums ile dans müziği alanında başarı yakalayan grup, drum'n'bass, hip hop, klasik Hint müziği ve cazı karıştırıyor. İlginç bir gece olacak. Progressive dans müziğini sevenlere ısrarla tavsiye edilir.
  Tel: 0212 292 73 68
 • Babylon'da bu gece Buscemi rüzgarı dünden sonra bu gece de devam ediyor. Belçikalı prodüktör ve DJ Dirk Svartenbroekx'in müzik projesi Buscemi, elektronik müziği Güney Amerika'nın latin ezgileriyle bir araya getiriyor. Dirk Svartenbroekx'e basta Hans Mullens, davulda Luuk Cox, trompette Sam Versweyfeld eşlik ediyor. Elektronik müziği sevmeseniz bile seçkin bir şeyler dinlemek istiyorsanız bu geceyi sakın kaçırmayın.
 • 21 Şubat Perşembe akşamı hip hopçular Babylon'da toplanıyor. Ceza ve Dr. Fuchs'tan oluşan Nefret ve Hedef 12 (DJ Maho B Mahmut Akın, Hell M Murat Akın ve Tex Tarkan Yaşar) farklı bir gece yaşatacaklar. Türkçe rap'in en iddialı örneklerini dinlemek isteyenler ilgilensin.