soğutmadan...

Çarşambaları Cantina'ya
Kısa bir süre önce Beyoğlu Zambak Sokak'tan Tepebaşı'na taşınan Cantina, Miller...

 • Çarşambaları Cantina'ya
  Kısa bir süre önce Beyoğlu Zambak Sokak'tan Tepebaşı'na taşınan Cantina, Miller sponsorluğunda Classic Wednesday Nights isimli partilerine başladı. Adı üstünde, çarşamba geceleri düzenlenen partiler İstanbul'un tanınmış DJ'lerini ağırlıyor. 27 Mart, DJ Cure Shot; 3 Nisan, DJ Tangun; 10 Nisan ise DJ Fuchs'un gecesi. Aklınızda bulunsun.
  Meşrutiyet Caddesi 129 / A Tepebaşı
 • Perşembe rock gecesi
  İstanbul'un kaliteli müzik dinlenebilen mekanlarından Roxy'de 14 Şubat-25 Nisan tarihleri arasında devam eden Rock'n Dark@Roxy gecelerinde, 28 Mart Perşembe gecesi The Climb bir konser verecek. Gökalp Ergen (vokal, gitar), Melih Balta (gitar), Kağan Batır (bas) ve Burak Gürpınar'dan (davul) oluşan The Climb, 1998 yılında II. Roxy Müzik Günleri'nde Weed adıyla ikinci en iyi grup ödülünü almıştı. Aynı yıl The Climb isimli albümü yayımlanan grup, Berlin ve Los Angeles'ta da konserler verdi. Rock sevenler için kanlı canlı iyi bir alternatif.
 • Patrick, Macit, vs.
  Underground bu gece DJ Patrick Reid'i konuk ediyor. 1994'ten bu yana DJ'lik yapan Reid'in çalışmaları Anthony Pappa, Danny Tenaglia, Sasha gibi isimlerin albümlerinde yer aldı. Reid'e gecede Macit ve İlkay eşlik edecek.