Soğutmadan

DJ Tiesto, 19 Haziran'da Venue Open Air'de.

  • DJ Tiesto, 19 Haziran'da Venue Open Air'de. Adidas Originals ana sponsorluğunda ve Carlsberg'in katkılarıyla, FG ve Fabrika işbirliğiyle gerçekleşecek. "O da kim ola ki?" diye soranlar olabilir. DJ Tiesto, yani asıl adıyla Tijs Verwest, 1969 Hollanda doğumlu. Kendisi tüm dünyada 6 saatlik süper hareketli trance setleriyle tanınıyor. Cidden hayran kitlesi olan ender DJ'lerden. The Official Cream Club Tour kapsamında çocukluk arkadaşı DJ Montana ile birlikte gelecek olan Tiesto, trance dinleyenler için kaçırılmaması gereken bir fırsat.
  • Mick Jagger'dan yeni single. Üstün insan, besteci ve solist ve şov yıldızı ve şair ve Marianne Faithfull'u keşfeden adam ve onun sevgilisi de olan adam ve yaşlanmayan sıska beden ve en orijinal ağız ve en gözü kara hayran kitlesine sahip insan Mick Jagger, son albümü Goddess in the Doorway'den üçüncü single'ını da yayımlıyor. Haftaya radyolarda dönerken duyacağınız parça Wyclef Jean'ın prodüktörü olduğu Hide Away. Bu arada Rolling Stones'un 2002 / 2003 Dünya Turnesi de (hatırlatalım) 5 Eylül'de Boston'dan başlıyor. Turnede ilk kez Çin'e de gidecekler. Bu arada ön gruplar da belli oluyor. Misal; No Doubt, Sheryl Crow, Buddy Guy, Jonny Lang.
  • Omar Sosa Septet, 14 ve 15 Haziran'da Babylon'da olacak. Garanti Bankası sponsorluğunda gerçekleşen Garanti Caz Yeşili konserleri kapsamında gerçekleşen konserler Latin caz sevenler için. Saksofonda Eric Crystal, davulda Elliot Kavee, perküsyonda Gustavo Ovalles, kontrabasta Geoff Brennan, rap vokallerde SubZ ve vokalde Martha Galarraga, Kübalı Omar Sosa'ya eşlik ediyor.