Soğutmadan

Evet, haberi zaten anladınız. Manic Street Preachers kariyerinin ilk best of albümü için hazırlıklara başlamış (kolları sıvamış demek gerekiyordu aslında geleneklere göre).

Best of Manic Street Preachers
Evet, haberi zaten anladınız. Manic Street Preachers kariyerinin ilk best of albümü için hazırlıklara başlamış (kolları sıvamış demek gerekiyordu aslında geleneklere göre). Albümün adı Forever Delayed. 28 Ekim'de piyasaya çıkması bekleniyor. http://www.manics.co.uk
Pete Tong Venue Scene'de
FG 93.7 Celebrates the Birthday partisinin anlamını herhalde anlamışsınızdır. Dün Deep Dish ve Uhr ile başladı, bu gece Pete Tong ve Bee Gee ile devam ediyor. Meraklıları kaçırmasın, hafta sonunun en kral etkinliği... Bilgi için tel:
(0212) 283 50 50
Heavy metalcilere iyi haber
Almanya'nın tanınmış heavy metal gruplarından Blind Guardian, 28 Eylül 2002 Cumartesi günü Bostancı Gösteri Merkezi'nde bir konser verecek. Organizasyon Host Productions tarafından yapılıyor. Ön gruplar Soul Sacrifice ile İstanbullu bir grup Battlorn olarak belirlenmiş. Geçen baharda Virgin etiketiyle çıkan son albümleri A Night At The Opera ile gündeme gelen grup, 12 Nisan'da dünya turnesine başlamıştı.
http://www.hostproductions.com