Soğutmadan

Bon Jovi'nin yeni albümü pek yakında geliyor. 80'lerin bu en pop en glam ve en rock grubu artık lezzet vermese de hala kemik bir hayran kitlesi var.

Bon Jovi konseri 18 Eylül'de
Bon Jovi'nin yeni albümü pek yakında geliyor. 80'lerin bu en pop en glam ve en rock grubu artık lezzet vermese de hala kemik bir hayran kitlesi var. Bu kitleye dahil olanlar için haberimiz şu: 18 Eylül akşamı Bon Jovi Londra'da Sheperds Bush Empire'da bir konser veriyor (Türkiye saati ile 20.30'da). Ve tabii siz gidemiyorsunuz. Ama tesellisi var. http:http://213.248.114.91/bonjovi/tur/sbewebcast_low.asx adresine girin, konseri naklen izleyin. Bağlantınızın gücüne göre adresin sonundaki 'low' ibaresini med ve high diye de değiştirebilirsiniz. Bu kıyağımızı da unutmayın.Cohen'in en iyileri
Leonard Cohen babanın en iyilerinden oluşan albüm yakında piyasaya çıkacak. En son Ten New Songs ile ses veren Cohen'in, çift CD'lik Best Of albümü The Essential Leonard Cohen adıyla yayımlanacak. Şu sıralar Leonard Cohen albümü almayı düşünenler varsa biraz daha dişini sıkıp 22 Ekim'i beklesin. İki kere masraf yapmasın.


Pearl Jam nihayet
Grunge'ın önemli ismi Pearl Jam'in yeni albümünün kayıtları tamamlandı. 12 Kasım'da yayımlanacak albümün adı henüz belli değil(miş). Albümün mikslerini grupla uzun süredir çalışan Brendan O'Brien, prodüktörlüğünü ise Adam Kaspar yapmış. Albümün değil ama ilk single'ın adı belli: I am Mine. Prodüktörlüğünü ''Adam Kaspar''ın yaptığı albümdeki tüm mix'ler grubun uzun süredir birlikte çalıştığı ''Brendan O'Brien''a ait.