Soğutmadan...

U2'nun ilki 1998 yılında yayımlanan ve 1980 - 1990 yılları arasındaki dönemi kapsayan toplama albümünün ikincisi pek yakında piyasaya çıkacak.

U2'dan yeni toplama
U2'nun ilki 1998 yılında yayımlanan ve 1980 - 1990 yılları arasındaki dönemi kapsayan toplama albümünün ikincisi pek yakında piyasaya çıkacak. Tahmin edeceğiniz gibi 1990 - 2000 dönemini içeren albümde daha önce yayımlanmamış iki parça da bulunuyor. Electrical Storm ve The Hands That Built America isimli yeni parçalar yanında Lemon, Numb, Gone ve Staring at the Sun'ın yeni remiksleri de yer alacak. U2 hayranları DVD için Aralık ayını beklemek zorunda.Toto cover'ladı
Toto'nun Through the Looking Glass isimli cover'lardan oluşan yeni albümü Kasım başında piyasada olacak. Simon Phillips tarafından mikslenen albümde While My Guitar Gently Wheeps, Could You Be Loved, House of the Rising Sun, Sunshine of Your Love ve Elvis Costello'dan Watching the Detectives gibi klasikler var. Toto şu sıralar neler yapıyor diye merak edenler http://www.toto99.com adresine bir göz atmalı.