Soğutmadan

MTV Avrupa müzik ödülleri 14 Kasım'da Barcelona'da verilecek. Tabii ki pek çok değerli sanatçı ödülleri toplayacak ama bu yılın en iyi çıkışlarından birini yapan Röyksopp'un yeri ayrı.

Röyksopp'a dikkat!
MTV Avrupa müzik ödülleri 14 Kasım'da Barcelona'da verilecek. Tabii ki pek çok değerli sanatçı ödülleri toplayacak ama bu yılın en iyi çıkışlarından birini yapan Röyksopp'un yeri ayrı. Melody A.M. albümüyle gönlümüzü feth eden Norveçli ikili dört dalda ödüle aday. Hatırlarsanız Poor Leno (Leno üstten size bakıyor bu arada) ve Remind Me'ye çektikleri klipler çok beğenilmişti. En iyi dans, en iyi müzik olayı, en iyi video (Remind Me bence en iyi şarkı da olabilirdi) ve en iyi kuzeyli müzik olayı dallarında adaylar. En iyi video'yu kesin alacaklar.
Duman Bronx'da
Duman 11 Ekim Cuma akşamı Bronx'da bir konser verecek. Aynı gece Suitcase'i de izleyebilirsiniz. Bu yakınlarda yeni albümünü beklediğimiz Duman'ı sahnede görmek için sabırsızlanıyoruz açıkası. İstiklal Caddesi Terkos Çıkmazı, Beyoğlu.
Her Çarşamba Vega
Vega Taxim Shaft'ta her Çarşamba çalıyor. Hem de Ekim ayı içinde, Kasım değil geçen hafta yazdığımız gibi, özür... Tel: (0212) 252 53 76
The Cranbarries İstanbul'da
The Cranbarries geldi geliyor söylentileri gerçeğe dönüştü. The Cranbarries 5 Kasım'da CNR Expo Center'da olacak. Bilet fiyatları 33.500.000 TL, ancak konser günü 40.000.000 TL'den satılacak.
http://www.biletix.com