Soğutmadan

DJ Mag okuyucuları tarafından 2001'in en iyi DJ'i seçilen John Digweed bu gece Hip Productions organizasyonuyla Hilton Convention & Exhibition Center'da.

John Digweed Hilton'da!
DJ Mag okuyucuları tarafından 2001'in en iyi DJ'i seçilen John Digweed bu gece Hip Productions organizasyonuyla Hilton Convention & Exhibition Center'da. Daha önce Placebo, Modjo ve Laurent Garnier performanslarının düzenlendiği konser salonunda kapılar 22.00'de açılıyor. Digweed'den önce Phil Thompson DJ kabininde olacak. Tüm duvarlar koyu renk kumaşla kaplanacakmış, iki adet dev perde ile görsel destek sağlanacakmış ve daha neler neler. Kısaca tarza ilgi duyanlara hareketli bir gece vaad ediliyor. Cumartesi gecesi başka program yapmayın.
http://www.biletix.comRoxy'de eğlence başladı
Bu gece Roxy'de 70'ler 80'ler zamanı. Kaan ve Murat Roxy'nin klasikleşmiş repertuarından çalacak. 30 Ekim Çarşamba Beck's Stage gecesinde DJ Yakuza, Mr. Pink, İmer Demirer, Richard Hamer, 31 Ekim Perşembe Beck's Stage Rock Live gecesinde Direc-t sahnede olacak. 1 Kasım'da ise DJ Eastender ve Yakuza çalıyor, 2 Kasım'daysa FunKey Night var. Yeni sezonda Roxy eğlenceli gözüküyor.
Tel: (0212) 249 13 01


Laço Tayfa Mercan Dede'yle
Laço Tayfa'nın yeni albümü Hicâz Dolap Doublemoon etiketiyle piyasaya çıktı. Kibariye ve Athena'dan Hakan ve Gökhan vokalleriyle albüme katkıda bulunuyor. Parçaların remikslerini ise Mercan Dede yapmış.
http://www.doublemoon.com.tr