Soğutmadan

70'li yılların unutulmaz ikilisi Simon & Garfunkel'ın Paul Simon kadar sesi sedası çıkmayan üyesi Art Garfunkel'ın yeni albümünün adı Everything Waits To Be Noticed.

Art Garfunkel'dan yeni albüm
70'li yılların unutulmaz ikilisi Simon & Garfunkel'ın Paul Simon kadar sesi sedası çıkmayan üyesi Art Garfunkel'ın yeni albümünün adı Everything Waits To Be Noticed. Bu ay içinde EMI etiketiyle Türkiye'de de piyasaya çıkacak albüm, Garfunkel'ın 1997'deki Songs From a Parent to a Child'dan bu yana ilk stüdyo çalışması. Besteci ve söz yazarı Buddy Mondlock ve Maia Sharp ile birlikte çalışan Garfunkel'ın folk, caz ve popun sentezini yaptığı albümünün prodüktörü aynı zamanda Carole King ve Celine Dion'la da çalışan Billy Mann.
Kaçırmayın!
Roxy'de haftaya Cuma, yani 15 Kasım'da DJ Yakuza ve Leon birlikte takılıyor. Yaratıcı DJ'lerden Yakuza'nın projelerini yakından takip edenler kaçırmasın. http://www.roxy.com.tr
Bu gece...

  • Athena 23.00'den itibaren Babylon'da cover parçalar çalacak. Ska sevenlere...
    Tel: (0212) 292 73 68
  • Roxy'de Kaan, Murat ve Hayko (dream team mübarekler, bu aralar bu laf da dilimize takıldı iki haftadır) Fun - Key gecesinde çalıyor. Bir roxy klasiği... Tel: (0212) 245 65 39
  • Switch'de Rabu ve Murat Uncuoğlu birbiri ardına döktürecek. Bu da bir Switch klasiği... (Cumartesi gecesi zaten her şey klasik...)
    Tel: (0212) 292 74 58