Son sürüm sapık baba

Son sürüm sapık baba
Son sürüm sapık baba

Arjantin in uluslararası gazeteleri olayı Şeytan baba başlığıyla duyurdu.

Arjantin'de 30 yıldır tecavüz ettiği öz kızından 10 çocuğu olan 62 yaşındaki baba tutuklandı

Arjantin ’de 30 yıldır tecavüz ettiği öz kızından 10 çocuğu bulunan 62 yaşında bir adam tutuklandı. Sanık suçunu inkar etti ancak DNA testleri gerçeği gösterdi. Zanlı kızına cinsel istismarda bulunmaktan tutuklandı, 20 yıla kadar hapis cezasıyla karşı karşıya. Davaya bakan hâkim Virgilio Palud, bunun Avusturya ’da kızına 24 yıl tecavüz eden ve ondan dünyaya gelen yedi çocuğundan birini öldüren Jozef Fritzl vakasından daha beter olduğunu söyledi.
Ülkenin orta kesimlerindeki Santa Fe’ye bağlı 2 bin nüfuslu Nicanor Molinas kasabasındaki evlerinde 13 yaşından beri babasının tecavüzüne uğradığını anlatan ve bugün 43 yaşında olan mağdur kadının kimliği açıklanmadı. Ancak doğan 10 çocuktan birinin öldüğü, çocukların en büyüğünün 27, en küçüğünün yedi yaşında olduğu ve sadece en büyük çocuğun ‘dedesinin kızı’ olduğunu bildiği belirtildi.
Başına gelenleri güvenlik güçlerine bildirmek için uzun süredir beklediğini ancak babasının kendisini tehdit ettiğini anlatan mağdur, babasının bir hayvan hırsızlığından gözaltına alınması üzerine bu şansı elde ettiğini söyledi. Zanlının bir başka kızının da pek çok kez babasının tecavüzüne uğradığı, gebe kaldıktan sonra kürtaj yaptırıp babasının evinden kaçtığı ortaya çıktı. (aa)


    ETİKETLER:

    Arjantin

    ,

    Avusturya