'Sonsuz' bir güzellik!

'Sonsuz' bir güzellik!
'Sonsuz' bir güzellik!
Çağla Şikel, Wilma Elles ve Merve Büyüksaraç, moda tasarımcısı Cengiz Abazoğlu'nun son koleksiyonu 'Sonsuz' için bir araya geldi. Üç kadının pozu, 'Charlie'nin Melekleri'ni anımsattı...

RADİKAL - adl+Cengiz Abazoğlu'nun 2015-16 Sonbahar-Kış sezonuna ait 'Sonsuz' adlı koleksiyonu, 8 Eylül Salı günü gerçekleşecek defilesiyle moda severlerin karşısına çıkıyor. Çağla Şikel, Wilma Elles ve Merve Büyüksaraç defile öncesi, Serhat Hayri’ye poz verdi. Üç modelin giydiği mini dantelli elbise, uzun yelek pantolonlu takım, kırmızı pantolon ceketler koleksiyonun en çok dikkat çeken tasarımlarından.

'DOĞUMUNDAN 30 GÜN SONRA KAMERA KARŞISINDA'
Modacı Cengiz Abazoğlu, " Bugün Türkiye ’nin üç güzel model ve oyuncusu kıyafetlerime hayat verdi. Koleksiyonumun adı gibi sonsuz güzellikte kadınlar... Hepsi çok sevdiğim arkadaşım. Çağla ile çok uzun yıllardır beraberiz, vazgeçemeyeceğim isimlerden biri... Benim için yeri çok ayrı özel bir kadın... Wilma çok iyi bir oyuncu ve son dört yıldaki tüm defilelerimde yer aldı, daha yeni anne oldu. Doğumundan 30 gün sonra kusursuz fiziğiyle kamera karşısına geçti. Merve naif ve sade güzelliği olan ruhu da kendi gibi güzel arkadaşım. Çekim bahanesiyle çok güzel bir buluşma oldu. 8 Eylül defilesi için çok heyecanlıyız" diye konuştu.

Çağla Şikel ise "Arkadaş ortamına gelmiş gibiyim, tasarımları bende ilk defa burada gördüm, çok şık ve zamansızlar. Hep beraber bu güzel çekimde çok eğlendik. Hem sohbet, hem iş" dedi.
İlk podyum deneyiminin de adL+Cengiz Abazoğlu ile olduğunu anımsatan Wilma Elles, "Doğum sonrası ilk kez adL+Cengiz Abazoğlu ile podyumda olacağım, benim için çok özel... Koleksiyonun ismine bayıldım. 'Sonsuzluk' geniş kapsamlı bir kelime ve bunu bütün tasarımlarda görebiliyor ve hissedebiliyorum harika bir koleksiyon olmuş" derken Merve Büyüksaraç da "Türkiye güzellik yarışmasından sonra tacımı devrederken Cengiz’in muhteşem bir tasarımını giymiştim. Beyaz elbise içinde kendimi kuğu gibi hissetmiştim. Çekimde giydiğim her kıyafet için bu daha güzel diye giydim. Güzel bir show olacak, biz de çok heyecanlıyız" dedi. 

NEŞELİ BİR KIŞ... 
2015-16 adL+Cengiz Abazoğlu Sonbahar-Kış; siyah, kemik, sax, lime, hardal, mor, vişne, kırmızı antrasit, empirme siyah başta olmak üzere sonsuz renk skalası ile yumuşak dokulu yünlüler ve kreplerle buluşuyor. Kabanlar, trikolar, maskülen pantolonlar, ceketler, dantel detaylı elbiselerden oluşan koleksiyon adL mağazalarında yerini alacak.  
Abazoğlu koleksiyonu şu sözlerle anlatıyor: “Giyimimiz hayata karşı duruşumuzdur ve doğal görünüm her zaman büyüleyicidir. Bu sezon tasarımlarımızda özellikle doğallık ve zamansızlık ön planda... Yaşamın incisi sevgi ile sınırsız olmanın renklerini birleştirerek gündüzden geceye her kadının kendini bulabileceği bir koleksiyon hazırladık. Neşeli bir kış geliyor, renklerle oldukça fazla haşır neşir olacağız. adL kadını ruhunu yansıtan tasarımlarla, Sonbahar-Kış’ı günün her saati şık olarak tamamlayabilecek."