Sonsuz zaman ve mekan

29 yıldır özgün mücevherlerini takıseverlerin beğenisine sunan Diamond Mücevherat, yılbaşında sevdiklerine anlamlı ve özel bir hediye vermek...

29 yıldır özgün mücevherlerini takıseverlerin beğenisine sunan Diamond Mücevherat, yılbaşında sevdiklerine anlamlı ve özel bir hediye vermek isteyenler için çeşitli seçenekler sunuyor. Doğanın tüm renklerini yansıtan 'Doğadan' koleksiyonunun içinde 18 ayar beyaz altın, pırlanta ve mavi safir bu yüzük Naci Şenocaklı'nın imzasını taşıyor. Diamond Mücevherat, Nişantaşı, Akmerkez, Suadiye ve Ankara Armada'da hizmet veriyor.
Çiçek ve inci
Urart, flora koleksiyonunda sarı-beyaz altın ve gümüş gibi metallerle çeşitli taşları bir arada kullanıp çiçeklerin doğal biçimlerinde ama Urart'a özgü stilizasyonlarla mücevherler hazırladı. Bu yeni koleksiyonda 'örme' tekniği de dikkat çekiyor. Tabii inciler 'olmazsa olmaz'. Urart'ın yeni koleksiyonu Urart galerileri ve Vakko Urart Corner'larda sergileniyor.
Renkli taşlar çok moda
Bugüne kadar, dış ülkelere ihraç edilen Rona Gold'un takıları, artık Türkiye'de de satılacak. Rona Gold 2003'ün trendini şimdiden belirledi: Beyaz altın yine çok revaçta. Eskisinden farklı olarak renkli taşlar, özellikle de konyak, mavi ve şampanya gözde. Küpeler ise sallantılı. Halhal modası da geri dönüyor.
Modern ve klasik
Modern çizgileri klasik tarzla bütünleştiren Timberland saatleri, yaşamda aktif olmayı seven kadın ve erkeklere hitap ediyor. Çelik kasa, deri kayış ve siyah kadranlı Timberland saati su geçirmez. Ayrıca Timberland saatinin deri kayışa alternatif olarak bir de Timberland botlarında kullanılan süet kayışlı modeli mevcut.
Patron kim?
Hugo Boss, tekstilden sonra saat sektörüne de el attı. Boss'un Türkiye'de Konyalı Saat tarafından satışa sunulan yeni erkek koleksiyonu Maxx, spor, yenilikçi ve genç kavramlarını birarada görmeyi sevenler için. Hugo Boss koleksiyonundaki tüm saatler gibi, Maxx'larda İsviçre'deki en titiz saat atölyelerinde üretildi. Tüm Maxx saatleri, 100 metreye kadar su geçirmez, quarz çalışma sistemine ve 10 yıllık yedek lityum güç kaynağına sahip. Satış fiyatı 640 Euro.
Krallara layık
Zenith'ten yeni yılda şık erkekler için özel bir seri: Grande Port Royal El Primero. İsviçreli saatçi Zenith'in Port Royal koleksiyonunda yer alan dikdörtgen, eğri hatlı El Primero serisi, Konyalı saat tarafından satışa sunuldu. Yeni bir yıla şık bir başlangıç yapmak için en uygun alternatif olan El Primero serisi, referans saatler arasına girmek için her şeye fazlasıyla sahip. Serinin satış fiyatı yaklaşık 6 bin Euro.
Damgasını zamana vurdu
Dior harfler, lazerle gri-gümüş ayna kadran üzerine boydan boya yazıldı ve saat Malice D.i.o.r. adını aldı. Malice D.i.o.r., kadranı çevreleyen çelik kenarları ve siyah ipek kayışıyla gayet ağırbaşlı bir görünüme sahip. Bombeli safir camı, 'D' damgalı kayış kilidi, değiştirilebilir kayışıyla bu saat çok çok özel bir hediye.
Yörüngesine girin
Dünyaca ünlü İsviçreli saat markası Tissot'un yeni modeli TXL Round Moon Phase tam aradığınız saat. Çizilmez safir camı, 30 metreye kadar su basıncına dayanıklı kasası, Ay'ın evrelerini gösteren pencereleri, alarmı ile özel bir model. TXL Round Moon Phase'in siyah ve gri olmak üzere iki farklı renk seçeneği bulunuyor.
Harry Potter'ın sihirli dünyası
Türkiye'nin ilk saat outlet mağazası Time Garage'de cazip fırsatlar sizi bekliyor. Nacar'dan Gucci'ye, Swatch'tan Tissot'ya neredeyse bütün markalar Time Garage'de mevcut. Tabii uygun filatlarla. Üstelik şimdi Time Garage, Ocak ayı sonuna kadar, 200 milyonun üzerinde alışveriş yapan herkese Harry Potter duvar saati hediye ediyor.
Time Garage İkitelli: 0212 - 698 25 25
Time Garage Olivium: 0212 - 582 16 24