Sosyal medyada paylaşım rekorları kıran videolar!

Sosyal medyada paylaşım rekorları kıran videolar!
Sosyal medyada paylaşım rekorları kıran videolar!
Sosyal medya en çok bu videoları konuştu! İşte, günün en çok izlenen, paylaşılan ve yorumlanan videoları..

Radikal.com.tr - Hiç şüphesiz dünden bugüne en çok konuşulan konuların başında Bülent Ersoy'un TV programındaki performansıyla dillere pelesenk olan Tuğba Ekinci geliyor. Paylaşım rekorları kıran bu performans Türkiye gündemini meşgul etse de, dünyanın konuştuğu başka yetenekler de mevcut. 7 yaşında mükemmel bir piyano resitali sergileyen minik sanatçı gibi... İşte dünden bugüne sosyal medyada en fazla yankı uyandıran videolar...

7 Yaşındaki Harika Yetenek Paylaşım Rekorları Kırıyor 

7 yaşında harika piyano çalabilen Elias, yeteneğinin yanında sıcak tavırları ve sanki yıllardır ekranlara çıkıyormuşçasına rahat oluşu ile Ellen'ın bugüne kadar en etkilendiği konuklarından biri oldu.
 


Ünlü Tablolar Canlanırsa 

Ünlü tablolar dijital teknolojiler sayesinde hareketli hale getirilmiş. Ortaya harika bir iş çıkmış. Asla Kesilmesini İstemeyeceğiniz Şey Nedir? 

İnsanların nelerini asla kaybetmek istemiyorlar? Yine herkesin birbirinden farklı cevapları var. Uykusu Ağır Kişileri Uyandırmak için En Güzel Yöntemler 

Bu şekillerde uyandırılmak bazı kişilerde kalp krizine bile neden olabilir, ama izlemesi komik oluyor. Tuğba Ekinci Şarkının Bittiğini Farketmezse! 

Bülent Ersoy'un canlı performansı sırasında ona katılan Tuğba Ekinci şarkının bittiğini farketmeyince ortaya bu komik tablo çıktı.