Söz Malkoç Süalp'te 

Söz Malkoç Süalp'te 
Söz Malkoç Süalp'te 
Bade İşçil'in iddialarına avukatı aracılığıyla cevap veren Malkoç Süalp, iyi bir koca ve iyi bir baba olduğunu belirtip delillerin konuşacağını söyledi.

Bade İşçil’in iddialarına avukatı aracılığıyla cevap veren Malkoç Süalp, iyi bir koca ve iyi bir baba olduğunu belirtip delillerin konuşacağını söyledi.

Şiddet gördüğü gerekçesiyle eşi Malkoç Süalp’e boşanma davası açan Bade İşçil’in, “Kocam çocuğumu emzirmeme izin vermiyor. 2 yaşına geldiğinde onuLondra’ya yatılı okula göndereceğini söylüyor” iddiaları Malkoç Süalp tarafından yalanlandı. İşçil’in iki ay evden uzaklaştırma kararı aldırdığı ve eve geldiğini iddia ederek, karakola şikayet ettiği Süalp’in avukatı Halil Tükel, “Gerek iş gerekse özel hayatında kibarlığı ve dürüstlüğü ile tanınan müvekkilim, evliliklerin ilk gününden beri eşine iyi bir koca, çocuğuna iyi bir baba olmuştur. Daha ilk günden itibaren mutlu ve huzurlu bir evlilik yürütmek için her türlü çabayı göstermiş, gerek eşine gerekse eşinin ailesine her türlü maddi, manevi desteği sağlamıştır” dedi ve ekledi, “Tüm bu olayların başından beri eşi Bade Hanım’ın aksine müvekkilim müşterek çocuklarını düşünerek sessiz kalmayı tercih etmiştir. Tüm gerçekler yüce yargı karşısında sunulacak deliller ile açıklığa kavuşturulacaktır.” (Makaron)


  ETİKETLER:

  şiddet

  ,

  Bade İşçil

  ,

  İddia

  ,

  ,

  Yargı

  ,

  evlilik