Suri'ye kardeş gelebilir

Suri'ye kardeş gelebilir
Suri'ye kardeş gelebilir
Geçtiğimiz yıl Tom Cruise'dan boşanan Hollywood yıldızı Katie Holmes, yeniden evlenip çocuk yapma niyetine sahip olduğunu söyledi.

Hollywood’un yıldız ismi Katie Holmes, ünlü kadın dergisi Allure’un Nisan sayısına kapak oldu. Son aylarda sık sık özel hayatıyla gündeme gelen Holmes, gelecek planlarından bahsetti. Geçtiğimiz yıl Tom Cruise’dan boşanan 34 yaşındaki oyuncu, dergiye verdiği röportajda “Yeniden aile kurup, daha fazla çocuk yapma fikrine açığım” dedi. Şu sıralar günlerini altı yaşındaki kızı Suri ile birlikte geçiren Holmes, kızının kendisinin göz bebeği olduğunu söyledi.

HOLLYWOOD'DA GÜZELLİK HER ŞEY!

Dergiye güzellik konseptiyle ilgili açıklamalarda da bulunan yıldız isim, “Çok yetenekli bir insan olabilirsin, çok özel bir insan olabilirsin ancak ortalama bir güzelliğin varsa kimse seni hatırlamaz” diyerek, Hollywood dünyasında dış görünüşün oyunculuktan önde geldiği itirafında bulundu. Öte yandan dergi için objektiflerin karşısına da geçen Holmes, siyah dar elbisesiyle New Yorklu fotoğrafçı Tom Munro’ya poz verdi.