Survivor All Star'da Özlem Çalın elendi

Survivor All Star'da Özlem Çalın elendi
Survivor All Star'da Özlem Çalın elendi
Survivor All Star yarışmasında Gönüllüler takımında yarışan Özlem Çalın adaya veda eden isim oldu.

Survivor All Star ada konseyinde bir ilk yaşandı. Survivor’da dokunulmazlık oyununu kaybeden gönüllüler takımında eleme heyecanı yaşandı. Geçtiğimiz Pazar akşamı yayınlanan ada konseyinde Hasan ve Bozok eşit oy alarak elemeye kalan ilk iki yarışmacı olmuştu. Ancak adı yazılan Hasan, Çarşamba akşamı SMS oylamasında halktan en fazla oyu alan isim olduğu için eleme adaylığı düştü ve oylamaya kalması için bir isim söyleme hakkı kazandı. Hasan yine ‘kötü insan’ dedi ve Turabi’yi elemeye aday gösterdi. Bir diğer isim söyleme hakkı ise kişisel dokunulmazlık oyununu kazanan Nadya’da oldu. Nadya ise elemeye kalacak isim için Özlem’in adını söyledi.

11 maddede filede Kanarya, adada Aslan olan Özlem Çalın

Survivor'da neler yasak?

Acun Ilıcalı: Kredi kartıyla Survivor çektim
 

SURVİVOR’DAN ELENEN ÖZLEM OLDU

Nadya Özlem’in adını Bozok’u kurtarmak için söylediğini ve Özlem’e karşı kişisel bir probleminin olmadığını açıkladı.  Böylece eleme oylamasına Özlem, Bozok ve Turabi kalmış oldu. Yapılan oylamada 3 aday içinde halktan en az oyu alan yarışmacı olan Özlem Survivor’dan elenerek adaya veda etti.

Ada konseyinde Turabi ise Hasan’a yüklendi “Yüzüne maske takmış herkesi kandırıyor. Gerçek yüzünü ben biliyorum. Herkesi kandırdığı için halk oylamasında da birinci oldu” diye konuştu.

Survivor Nadya Zagli kimdir?

Survivor All Star'ın bilinmeyenleri: Dominik'te neler oluyor?

Survivor yarışmacılarının çocukluk halleri

Survivor Sahra Işık kimdir?
 

7 maddede Survivor'un istenmeyen güzeli Begüm Yücetan