Survivor All Star'da Turabi yarışmalardan men edildi

Survivor All Star'da Turabi yarışmalardan men edildi
Survivor All Star'da Turabi yarışmalardan men edildi
Survivor All Star'da her hafta birisiyle sorun çıkartan Turabi, aynı davranışı 3 kez tekrarladığı için 1 hafta boyunca yarışmalardan men edildi.

RADİKAL - Survivor All Star ’da her hafta birisiyle sorun çıkartan Turabi bir kez daha diskalifiye olduğu için Acun Ilıcalı tarafından ceza verildi. Turabi sembol yarışmasında bayrağı almak için Hakan’ın ayağıyla ittiği için diskalifiye oldu

Acun Ilıcalı yaptığı açıklamada, aynı yarışmacının 3 yanlış hareket yaptığı için artık sadece yarışmadan diskalifiye edilmesinin söz konusu olmayacağını ve 1 hafta boyunca Turabi’nin yarışmalardan men edildiğini söyledi.Turabi’nin bir daha bu şekilde bir davranış sergilerse yarışmadan eleneceğini açıklayan Acun Ilıcalı, bunun son ikaz olduğunu söyledi. 

  ETİKETLER:

  Acun Ilıcalı

  ,

  Survivor

  ,

  Star

  ,

  Ceza

  ,

  acun

  http://www.radikal.com.tr/132924413292441

  YORUMLAR
  (1 Yorum Yapıldı)
  Tüm Yorumları Gör

  TV'deki dizi - firat1729

  Biri beni aydinlatsin, tv sovunda ne olup bittigi neden haber olur? Meraklisinin acip seyretmesine engel mi var? Hadi kfinali, kazanani haber yaptiniz, her hafta x ile y arasindaki kavgayi bahane edip haber yapmak ne? Bu kadar acik haber kisvesi altinda reklam yaparak okuyucu aptal yerine koymak sizi hic rahatsiz etmiyor mu?