Survivor aşkına Beşiktaş'a transferini durdurdu

Survivor aşkına Beşiktaş'a transferini durdurdu
Survivor aşkına Beşiktaş'a transferini durdurdu
Beşiktaş'ın kadın futbol takımına transfer olduğu açıklanan Serenay Aktaş, Survivor All Star'ı tercih etti. Instagram hesabından bir açıklama yapan Aktaş, "22 Şubat'ta başlayacak olan Survivor All Star'a katılacağım netleşecek, bu sebeple transferimi durdurup bu sezon sahalardan uzak durma kararı aldım" dedi.

RADİKAL - Futbolcu Serenay Aktaş, Survivor All Star'a katılmak istediğini belirterek, Beşiktaş 'a transferini durdurdu. Türkiye Kadınlar Futbol 2. Ligi takımlarından 1207 Antalya Muratpaşa Belediyespor'da 3 sezon forma giyen genç oyuncu, son günlerde 3.Lig'de yer alan Beşiktaş Kadın Futbol Takımı’na transfer olduğu haberleriyle gündeme gelmişti.

Serenay Aktaş, Survivor yarışmasıyla dikkat çekti. Ardından dizilerde oynadı. Geçtiğimiz günlerde de Beşiktaş'a transfer olduğu açıklanmıştı.

Ancak Aktaş Instagram hesabından bir açıklama yaparak, Survivor'ı tercip ettiğini ifade etti. Aktaş'ın konuya ilişkin açıklaması şöyle:

"Sizler yanlış bilgilere kulak asmadan; Benim aşkla bağlı olduğum iki işim var biri oyunculuk biri futbol, ama ne yazık ki ikisinin zamansal olarak bir arada yürümesi kolay değil. Üç senedir oyunculuk adına bir şeyler yapmaya çalışırken genellikle sosyal hayatimdan çalıp antrenmanlarıma devam ettim. Devam da edeceğim tabii ki Allahım nasip ettiği sürece...
Türkiye'de maalesef bayan futbolu yeterince ön planda değil. Sanıldığı gibi büyük paralar da dönmüyor. Yoğun olmama rağmen futboldan kopamamamın sebebi futbol tutkunu olmamın yanı sıra, bayan futbolunun tanınmasına katlı sağlamaktır. Çok şükür bunu başardım. Bunları tabii ki bedelsiz yaptım, yeter ki futbol tutkusuyla oynayan diğer kardeşlerime katkıda bulunulsun.
Fakat futbolun, ekmeğini yediğim oyunculuk mesleğinin önüne geçmesini hoş bulmuyorum. Yakın zamanda, 22 Şubat'ta başlayacak olan Survivor All Star'a katılacağım netleşecek, bu sebeple "transferimi durdurup" bu sezon sahalardan uzak durma kararı aldım. Bu sezon hiçbir forma altında top koşturamayacağım için çok üzgünüm, inşallah dönüşte devam edeceğim gollerime...
En büyük destekçim ailemin de onaylamış olduğu bu kararı sizlerle paylaşmak istedim."

Serenay Aktaş: Türkiye cinsel açlığın Afrikası