Survivor finali hangi gün ve saat kaçta yayınlanacak?

Survivor finali hangi gün ve saat kaçta yayınlanacak?
Survivor finali hangi gün ve saat kaçta yayınlanacak?
Büyük merakla izlenen Survivor All Star'da finale kalan isimler belli oldu. Turabi, Hilmicem, Begüm ve Merve'nin kıyasıya yarış vereceği mücadele öncesi yarışmacılar Kıbrıs'a geldi.

Acun Ilıcalı’nın yapımcılığını üstlendiği Survivor All Star’da final heyecanı bu gece saat 20.00’de TV8 ekranlarında canlı olarak yayınlanacak. Son 10 yılın şampiyon ve akılda kalan isimlerinin toplandığı Survivor All Star’da bu dönem büyük mücadele yaşandı. Yarışmacılar arası gerginliğin son ana kadar devam ettiği programda, finale kalan isimler ise Merve Aydın ve Turabi Çamkıran oldu.

Final kurallarında değişiklik olduğunu açıklayan Acun Ilıcalı, Kıbrıs'ta oyun oynanmayacağını açıklamıştı.30 Haziran ve 1 Temmuz akşamları oynanan final oyunlarında final biletini alan ilk isim Turabi olmuştu. Daha sonra Begüm, Merve Aydın ve Hilmicem arasında yapılan SMS oylaması sonucunda Merve Aydın adını finale yazdıran ikinci isim oldu.

Survivor All Star bu gece sona ererken, Acun Ilıcalı 2016’da yapılacak olan yeni Survivor için şimdiden ünlü isimlerle görüşmeye başladı. Yarışmada Seda Sayan ve Sinan Engin’in oğlu Oğulcan Engin, sunucu Dilara Gönder, Bu Tarz Benim’le ünlenen Ayşegül Melisa Şahin gibi isimlerin yer alacağı konuşuluyor.

Survivor All Star macerasından geriye kalanlar

Survivor'da şampiyon kim olur? Merve Aydın mı Turabi mi?