Survivor şampiyonu 2015 All Star kim kazandı? Survivor All Star şampiyonu Turabi mi Merve Aydın mı oldu?

Survivor şampiyonu 2015 All Star kim kazandı? Survivor All Star şampiyonu Turabi mi Merve Aydın mı oldu?
Survivor şampiyonu 2015 All Star kim kazandı? Survivor All Star şampiyonu Turabi mi Merve Aydın mı oldu?
Survivor All Star şampiyonu kim oldu, survivor all star ı kim kazandı. SMS oylamaları sonucu Turabi Survivor all star şampiyonu olurken, Merve Aydın adeta yıkıldı. işte Survivor Kıbrıs finali sonuçları...

Survivor All Star 2015 şampiyonu kim oldu. Survivor all star şampiyonu Turabi oldu. Turabi 500 bin liralık büyük para ödülünü kazandı. Survivor Kıbrıs finalinde şampiyonu canlı yayındaki SMS oylaması sonuçları belirleyecek. Son 10 yılın Survivor şampiyonu Merve AydınTurabi Çamkıran mı? işte Survivor All Star birincisini belirleyen süreç.

Survivor All Star şampiyonunu belirleyen gece saat 20.00'da TV8 canlı yayınıyla ekranlara geldi. Acun Ilıcalı Survivor 'a katılan bütün yarışmacılar için hazırlanan videoları ekrana getirdi. Survivor şampiyonunu belirleyecek SMS oylaması da canlı yayında devam etti.

SURVİVOR ALL STAR ŞAMPİYONU ÖDÜLÜ NE KADAR?

Peki son 10 yılın Survivor All Star şampiyonu Turabi oldu? 500 bin liralık büyük ödülü Turabi kazandı? 

 

Acun Ilıcalı: 'Duygu seni nasıl susturabiliriz?'

TURABİ ÇAMKIRAN SURVİVOR ŞAMPİYONU OLUR MU?

Turabi Çamkıran Survivor All Star'da Kıbrıs biletini alan ilk isim olmuştu. Turabi Çamkıran su oyunları dışında bugüne kadar mükemmel bir performans sergiledi. Öfkesine ve tahriklere kapılmayarak yenilmez bir rakip oldu. Turabi Çamkıran son haftaya kadar performans açısından Hilmicem'in arkasında yer alıyordu. Ancak final haftasında performans birinciliğini de ele geçirdi. Turabi Çamkıran'ın SMS sıralamasındaki yeri istikrarlı bir seyir izledi ve Survivor All Star gönüllüler SMS sıralamasında ikinciliğe demir attı. İlk haftalarda gelen birinciliği öfkesi, rakiplerine olan saygısızlığı ve zihinlere çakılan IŞİD kelle kesme hareketi sebebiyle kaybetti. Finale kadar da bir daha birincilik yüzü göremedi. Buna karşılık yine de Survivor All Star şampiyonluğunun tartışmasız en favori ismi olarak Turabi Çamkıran öne çıkıyor.

MERVE AYDIN SURVİVOR ŞAMPİYONU OLUR MU?

Merve Aydın Survivor All Star şampiyonluğuna adını yazdıracağının sinyallerini adadaki oyun performansıyla ortaya koydu. Merve Aydın'ı finale kadar taşıyan da bu yüksek ve istikrarlı performans oldu. Merve Aydın ünlüler takımında her ne kadar çok sevilen bir isim olmasa da SMS sıralamasında son haftalarda ilk sıraya yerleşti. Bunda Anıl Tetik ve SMS birincliğindeki rakibi Serenay Aktaş'ın elenmiş olmasının da büyük etkisi oldu. Merve Aydın yarışmadan elenen Anıl Tetik'in taraftarlarının da oylarına sahip gibi görünüyor. Bu da onun Survivor All Star şampiyonluğu kazanma yolundaki şansını yükseltiyor.

MERVE AYDIN KİMDİR?

Merve Aydın kimdir sorusunun cevabı Survivor All Star adasından yansıyan resimlerde gizli. Yarışmalardaki hırsı ile öne çıkan Merve Aydın Survivor şampiyonluğu yolunda uzun süre konuşuldu.

Merve Aydın Survivor All Star adasında yarışırken özel hayatıyla ilgili iki dedikodu gündem yarattı. İlki Survivor adasında Merve Aydın ile Ahmet Dursun arasında aşk ilişkisi olduğu iddiasıydı.

Survivor All Star macerasından geriye kalanlar

Bunun sebebi de Ahmet Dursun elendiğinde Merve Aydın'ın ağzından dökülen sözler oldu. Ahmet Dursun bu iddiayı kesin bir dille "Bizim geçen seneden dostluğumuz, abi kardeşliğimiz vardı bu sene birbirmize çok ihtiyacımız oldu." sözleriyle yalanladı.

MERVE AYDIN VE GÖKHAN KESER AŞK DEDİKODUSU

Merve Aydın hakkındaki ikinci aşk dedikodusu da Gökhan Keser ile ortaya atıldı. Gökhan Keser de 'evet bir ilişkimiz var' deyip işin aslını şu sözlerle anlatmıştı: "Evet, Merve’yle aramızda bir şey var. Benim bir kız kardeşim var. Merve de adada çok güvendiğim birkaç isimden biriydi. Artık o da benim kardeşim”.

MERVE AYDIN SERENAY AKTAŞ SIRRI

Merve Aydın ve Serenay Aktaş Survivor All Star adasının kanlı bıçaklı iki ismiydi. Merve hiç sevmediği Hakan ile bile yakınlaştı, ancak Serenay Aktaş'a hiç yaklaşmadı. Bunda Serenay Aktaş 'ın ona karşı örmüş olduğu çelikten duvarda etkili oldu. Peki ama ne olmuştu da Merve Aydın ve Serenay Aktaş böylesine 'kan davalı' olmuşlardı. Altında yatan gerçek ise geçen yılki Survivor yarışması. Serenay Aktaş hatırlanacağı gibi bu sene Survivor All Star 'da Doğukan Manço 'nun adını yazması nedeniyle elenmişti. O elemede onu en çok yıkan da en yakın arkadaşının Survivor'dan elenmesine neden olmasıydı. Serenay Aktaş "Geçen yılda en yakın arkadaşım benim elenmeme sebep olmuştu" diyerek Merve Aydın ile olan gerginliği açıklığa kavuşturmuştu. Serenay Aktaş 'ı geçen yıl eleten 'en yakın arkadaşım' dediği isim Merve Aydın 'dan başkası değildi.

Survivor Ünlüler Gönüllüler 2016'da kimler yarışacak?

Survivor yüzleşmesinde Merve Aydın, Serenay Aktaş 'ı neden elettiğini açıklamıştı. Merve Aydın şu sözlerle açıklamıştı:

"En yakın bana kimdi, Serenay... Bir hafta önce Survivor birincisi olmuştu. Ben sakatım diyerek oynamayan Tolga'nın gitmesini istiyordum. Buradan Tolga'yı Serenay gönderir dedim, onun adını yazdım. Serenay burdan gitsin diye bunu yapmadım. Ama ne olduysa Serenay elendi. Ben o gün elendiğinde şok oldum. Yapacak bir şey yoktu'.

Survivor bitti küslük bitti

MERVE AYDIN NERELİ?

Survivor All Star Kıbrıs finalisti olan ve şampiyonluğun adayı konumundaki Merve Aydın kimdir ve aslen nerelidir sorusunun yanıtına dönelim. Merve Aydın aslen Ordu lu. Survivor ile tanıdığımız Merve Aydın, 17 Mart 1990 tarihinde İstanbul Bakırköy'de doğdu.

Özel Doğa Anadolu Lisesi'nden mezun olan Merve Aydın bir sporcu. ENKA spor kulübünün oyuncusu olan Survivor Merve Aydın, 2008 yılında Dünya Gençler Atletizm Şampiyonasında 800 metre yarışında üçüncü gelerek gümüş madalya kazandı. 2011 yılında İzmir'de yapılan Avrupa Şampiyon Kulüpler Kupası-A Grubu 4x400 m bayrak yarışında birinci olan Merve Aydın , yine 2011 yılında da Çek Cumhuriyetinde yapılan Avrupa 23 yaş altı Atletizm Şampiyonası'nda 800 metre koşuda gümüş madalya kazandı.

Survivor Begüm'ün aşk bilmecesi

Çin'de yapılan 2011 yılında Dünya Üniversite Yaz Oyunları'nda 4x400 bayrak yarışında 3.lük elde ederek gümüş madalya kazanan Merve Aydın , 2012 yılında Londra'da yapılan Dünya Salon Atletizm Şampiyonası kadınlar 800 metre seçmelerinde yarış esnasında sakatlanarak 3:24.35′lik dereceyle serisini sonuncu olarak bitirdi.

TURABİ ÇAMKIRAN KİMDİR?

Turabi Çamkıran Survivor All Star şampiyonluğu yolunda bir çok olayla gündeme geldi. Survivor adasında Hakan 'ı tekme atan Turabi bu yüzden bir hafta yarışmadan diskalifiye oldu. Peki Turabi kimdir ve aslen nerelidir ne iş yapıyor? Sizler için Turabi Çamkıran'ın Survivor macerasından önceki çılgın hayatını ve striptiz resimleri ile yarattığı özgeçmişini derledik.

1988 Mersin Erdemli doğumlu olan Turabi Çamkıran, Mersin 'de büyümüş. Liseyi Mersin 'de tamamlarken Break Dansa merak salan Turabi bu yeteneğini geliştirmek için Güzel sanatlar bölümüne kaydolmuş. Mersin üniversitesi Güzel Sanatlar Bölümü'nden mezun olan Turabi Çamkıran Hiphop Street Dans haricinde Break Dans yapabiliyor.

Turabi Çamkıran tam bir yarışmakolik. Şöhret olmak için ekrandaki her kapıyı denemiş. 2008 yılındaki Huysuz Virjinli 'Benimle Dans eder misin' yarışmasındaki hali ise hafızalardaki yerini koruyor. O dönem çok farklı bir imaja sahip olan Turabi 'nin bu resimlerini gören onu tanımakta zorlanıyor.

Survivor'da aşk, cinsellik ve hijyen


Turabi Çamkıran Benimle Dans eder misin yarışmasından 6. haftada üçüncü olarak elenmiş.

Turabi Çamkıran arşivinden sarsıcı görüntüler ise striptiz yaptığı dönemlere ait. Turabi Çamkıran hemen her yolu denediği dönemlerde 'direk dansı' da yapmış.

2013 yılında Turabi bu kez Acun Ilıcalı‘nın hazırladığı “Yetenek Sizsiniz Türkiye” yarışmasına katılmış. Turabi 2014 yılında ise Survivor yarışmasında gönüllüler takımıyla izleyici önüne çıktı.

Survivor'da kaybetti aşkta kazandı

TURABİ'NİN DÖVÜŞ MERAKI

Turabi Çamkıran bugünkü 'sert delikanlı' imajına danstan uzaklaşıp dövüşe merak sardığı dönemde ulaşmış görünüyor. Turabi Çamkıran, Türkiye’de yenildiği bir “Muay Thai” maç sonrası bu işi yerinde öğrenme azmi ile Tayland’a gitmiş. Burada yerinden eğitim alan Turabi Türkiye'ye bir dövüşçü olarak dönmüş.

Tayland‘ta gösteri amaçlı yapılan gerçek dövüşlere katılarak para kazanan Turabi Çamkıran , kafes dövüşü denen turnuvalarada katılmış.

Turabi yarışmaların dışında ekmek parası kazanmak için bir çok şarkıcının klibinde de rol almış.