Survivor'da kim elendi?

Survivor'da kim elendi?
Survivor'da kim elendi?
Survivor All Star'ın ilk eleme gecesi adına yakışır bir biçimde gerçekleşti ve yarışmanın favorilerinde Duygu, Hilmi Cem'le giriştiği SMS yarışında geride kalarak adaya veda eden ilk isim oldu.

RADİKAL - Özgecan Aslan'ın vahşice katledimesinin ardından ilgili attığı tweetler tepki çeken Nihat Doğan, Survivor kadrosundan çıkarılmış yerine son dakikada Ahmet Dursun dahil olmuştu. Geçtiğimiz on yılın en iyilerinin yarıştığı Survivor All Star’da ilk eleme gecesi yaşandı. İlk hafta ödül ve dokunulmazlık oyunlarında Ünlüler - Gönüllüler arasındaki büyük rekabete sahne olmuş üç oyun art arda 10’a 9’luk skorlarla sonuçlanmıştı.

Survivor All Star’ın ilk eleme gecesinde de büyük bir sürpriz gerçekleşti.  Dokunulmazlık oyunlularını Ünlüler kazanınca adaya Gönüllüler ekibinden birinin veda edeceği kesinleşmişti. Arkadaşlarının oylaması sonucu ortaya çıkan ilk isim Duygu oldu. İkinci isim de oylamada en çok oyu alan kişi tarafından belirlenecekti. SMS’lerde en çok oyu alan geçen Turabi sürpriz bir şekilde Hilmi Cem’in ismini söyledi.

Turabi, Begüm’ün ismini söylemeyi düşündüğünü ama Konsey’e gelirken bir arkadaşının kendisinden birinci çıktığı taktirde onun ismini söylemesini istediğini belirtti. Turabi kendine has aforizmalarını sıraladıktan sonra Hilmi Cem’in ismin açıkladı. Bu isim Acun Ilıcalı’yı da şaşırttı. Ilıcalı şaşkınlığını ‘Şoktayım’ diyerek belirtti.

Duygu SMS oylamasında Hilmi Cem’in altında kalınca Dominik’e veda eden ilk isim olmuş oldu. Böylelilikle Survivor All Star yarışmalardaki hızını eleme gecesine de taşımış oldu ve geçen yılın başarılı ismi bu yarışmanın da favorilerinden Duygu’nun ada macerası ilk eleme haftasında sonlandı.

Duygu’nun özellikle Seda’yla ağız kavgaları haftanın hemen tamamına damga vurmuştu.

Nihat Altuğ Altınkaya Survivor'a neden gitmedi?

Gökhan Keser: Sıla 'Survivor'a gitme' dedi!

Survivor All Star Nihat Doğan'sız başlıyor!

'Aşk'ın fendi, 'Survivor'ı yendi!