Suskunlar ABD yolcusu

Suskunlar ABD yolcusu
Suskunlar ABD yolcusu
Türkiye'de geniş yankı uyandıran Suskunlar, ABD'de yayınlanacak. Suskunlar, Amerika'nın NBC kanalında 'Game of Silence' adıyla önümüzdeki sezon ekrana gelecek.

Her yıl New York’ta düzenlenen, sonbahar sezonunun işlerinin kanallar tarafından açıklandığı “Upfronts” adlı toplantılarda, çekilen pilot bölümü ile rakiplerinin karşısında büyük başarı gösteren “Suskunlar”, Amerika ’nın NBC kanalında ‘Game of Silence’ adıyla önümüzdeki sezon ekrana gelecek.

Ece Erken doğum gününü oğlunun fotoğrafıyla kutladı

Burcu Esmersoy'un 'aldatma' isyanı!

Senaryosunu Pınar Bulut’un yazdığı, yayınlandığı dönemde dizi içinde kullanılan Ahmet Kaya şarkıları ile hem televizyon hem de sosyal medyada adeta fenomen olan ‘Suskunlar’ NBC televizyonu tarafından remake (yeniden çekim) olarak yayınlanacak.Dizinin NBC için hazırlanan remake versiyonunun yapımcıları arasında David Hudgins, Corel Mendelshn ve Niels Arden Oplev’in yanı sıra Timur Savcı da yer alıyor. Dizinin yönetmenliğini ise “Ejderha Dövmeli Kız ” filminin yönetmeni Niels Arden Oplev üstleniyor.

Survivor'da kural değişikliği ve eleme heyecanı

Beren Saat'ten duygusal Anneler Günü mesajıDizinin Türkçe orijinal ekibinde Murat Yıldırım, Aslı Enver, Sarp Akkayabaşrolleri paylaşıyordu.