Tacıyla kaybolan güzellik kraliçesi ortaya çıktı

Tacıyla kaybolan güzellik kraliçesi ortaya çıktı
Tacıyla kaybolan güzellik kraliçesi ortaya çıktı
Kraliçelik ünvanı elinden alınınca 100 bin dolarlık tacıyla kayıplara karışan güzellik kraliçesiyle ortaya çıktı

Geçtiğimiz mayıs ayında Güney Kore'de düzenlenen Miss Asya Pasifik Güzellik Yarışması'nda birinci seçilen ancak kraliçe unvanı geri alındı diye Swarovski taşlarla kaplı 100 bin dolarlık tacıyla kayıplara karışan May Myat Noe, ortaya çıktı.

Hurriyet.com.tr'nin haberine göre 18 yaşındaki güzel, kendisini yalancılık ve hırsızlıkla suçlayan organizatörler özür dilerse tacı iade edebileceğini söyledi.

Tacını mavi bir kutunun içinden çıkarıp masanın üstüne koyan ve taca bakarak "Kraliçelikle gurur duyduğum filan yok. Böyle kötü üne sahip bir organizasyonun tacını istemiyorum" diyen Noe, Korelilerden özür beklediğini söyledi. Myanmarlı güzel, bunun sadece kendisi değil ülkesi için de önemli olduğunu kaydetti.

MEDYAYA VE HAYRANLARINA KABA DAVRANDI

Yarışmanın medya sorumlusu, Noe'nin kraliçe seçildikten sonra organizatörlere, medyaya ve hayranlarına kaba davrandığı ve yalan söylediği için unvanının elinden alındığını söylemişti.

Bir diğer iddia ise Noe'nin sponsorlar tarafından masrafları karşılanacak olan meme büyütme ameliyatını reddetmiş olması.


  ETİKETLER:

  Güney Kore

  ,

  Mavi

  ,

  Medya

  ,

  Asya

  ,

  İddia

  ,

  Asya Pasifik