'Tamam Mıyız?' için geri sayım başladı

'Tamam Mıyız?' için geri sayım başladı
'Tamam Mıyız?' için geri sayım başladı
Çağan Irmak'ın yeni filmi 'Tamam Mıyız?' 29 Kasım'da gösterime giriyor. Filmin oyuncuları set sürecini anlattı...

Çağan Irmak’ın, senaristliğini ve yönetmenliğini üstlendiği, 29 Kasım’da gösterime girecek ‘Tamam mıyız?’ın oyuncuları set sürecini anlattı.

Başrollerinde Aras Bulut İynemli, Deniz Celiloğlu, Sumru Yavrucuk, Zuhal Gencer Erkaya, Aslı Enver ve Gürkan Uygun ’un rol aldığı ‘Tamam mıyız?’, hayatının en zorlu dönemini geçiren Temmuz ile bedensel dezavantajı nedeniyle en yakını babası tarafından bile kabul görmeyen İhsan’ın, çarpıcı hikâyesini beyazperdeye taşıyor.

‘Adeta puzzle gibi’

Tamam mıyız?’ filminde Temmuz karakterini canlandıran Deniz Celiloğlu, “Aras da ben de sete çıktığımızda tamamen karakterlere konsantre olmuştuk. Sonra her şey kendiliğinden oldu zaten” dedi. Sete gelmesiyle her şeyin iyi akmasını sağlayan bir yönetmen ile çalıştıklarını söyleyen Celiloğlu, “Bir bütünse bu , biz o bütünün tek tek parçalarıydık ve herkesin yeri çok güzel oturmuştu. Adeta puzzle gibi” dedi.

‘Yol arkadaşıydık’

Filmde kolları ve bacakları olmayan bir karakteri canlandıran Aras Bulut İynemli, “Birbirimizin yol arkadaşıydık” diye tanımladığı set süreci hakkında “Setten önce de tanışmıştık ama bu kadar da iyi anlaşacağımızı tahmin etmemiştim. Deniz’le iyi bir ikili olduğumuzu düşünüyorum” dedi.

‘Çağan’la çalışmak keyif’
‘Tamam mıyız?’ın Beste’si Aslı Enver ise son derece stressiz bir set dönemi geçirdiklerini ifade ederken “İşe geliyorum gibi bir duygu taşımayan bir setti burası” dedi. Aklında iş ile ilgili hep çok keyifli anılar olduğunu söyleyen Enver, Çağan Irmak için “Acayip stressiz, çok yüksek enerjisi olan bir yönetmen. Tekrar çalışmayı çok isterim” dedi.


  ETİKETLER:

  Aslı Enver

  ,

  ,

  derece

  ,

  gürkan uygun