Tatil arkadaşım olur musun?

Tatil arkadaşım olur musun?
Tatil arkadaşım olur musun?
Bu sezon inanılmaz bir yaz dönemi geçiriyoruz. Bir kere tamamen kadınlar ve gay'ler için sanki diziler: Sürekli çıplak erkek var etrafta! Bunun dışında da çok çok iyi karakterler var. Yaz dizilerinin tatlı, kimi hafif, kimi ağır kötü ama hepsi iyi bir yaz arkadaşı olabilecek karakterlerini Ekranella'dan Bağlan Keskin yazdı. İşte yazın en iyi tatil arkadaşları...

1. Burak

'Çilek Kokusu’nun Burak’ı tartışmasız en efsanevi karakterlerden. Aslı’ya içinin gitmesi ama o kıvranırken zevk alması, tam anlamıyla şımarık bir çocuk olması, dürüstlük nedir bilmeden sürekli yalan söylemesi, umursamazlığı ve en en en önemlisi bizim klasik jönlerimiz gibi süper kahraman olmaması. Bunu da nereden anladık; öyle her şeyi başarmıyor. Çalışkan değil, play station’da iyi değil, ağaca çıkamıyor. En tatlı özelliği de çok iyi alışveriş yapıyor olması. Ayaklarınızı yerden kesecek bir tatile hazır olun!

2. Batu

'Adı Mutluluk’tan Batu da normlar dışı bir esas çocuk. Sebebi de şapşikliği. O kadar tatlı ki insan kızamıyor. Mesela rakibi olan Eren bence dünyanın en antipatik insanı. Aynı durumun başka bir zamandaki halinde Orkuncu olan ben diyorum bunu. Bir de Batu bizim ataerkil jönlerimiz gibi homofobik değil. Bu konuda gayet güzet, tatlı şakaları var. Kafa bir yaz sizi bekliyor.

3. Neriman-Yasemin

Bu ikisini tatile giderken yanınıza alın lütfen. 'Kiralık Aşk’ın Neriman’ı ve Yasemin’i uzun zamandır açık açık kötülük yapan karakterlere hasretimizi giderdi resmen. Kötü olduklarını asla saklamıyorlar. Birbirlerine; yılan, kötü kalpli, içinin kötülüğü falan diyorlar. Neriman canı sıkıldığında neşelenmek için kötülük düşünüyor; Yasemin ise hayvanlardan nefret ediyor, yaşlıları hiç sevmiyor. Sebebi de başını ağrıtmaları. Neriman’ın biraz tikleri var. Yasemin ise çok kolay sağlıkla ilgili yalan söyleyip, annesinin telefonlarına asla çıkmıyor. Kötülük dolu bir yaz için el ele!

4. Esra

'Günebakan’ın Esra’sı da tam benim kalemim bir kötü kadın. Hem esas çocukla nişanlı hem de yanlarında çalışan bir hırt ile kaçmayı planlıyor. Aslında hırt olanı seviyor ama esas çocukla esas kız olmasın diye de elinden geleni yapıyor. Yalan yalan üzerine, aşk ve hırs bir arada. Çok ideal bir karakter. Harika olmuş. Size acı çektiren erkeklere dünyayı dar etmek için şehre planlarla dönmek istiyorsanız kendisi en ideal tatil arkadaşı. Hem belki bir iki taktik öğrenip iki kişi nasıl idare edilirmiş onu da öğreniriz.
Kaynak: EKRANELLA