TAV Havalimanları'na Cannes'dan ödül

TAV Havalimanları'na Cannes'dan ödül
TAV Havalimanları'na Cannes'dan ödül
TAV Havalimanları, Avrupa film endüstrisinin kalbinin attığı Cannes'da reklam ve belgeseller dalında "TAV Olmasa Ne Olur?" konulu kurumsal filmle, "Gümüş Yunus" ödülünü aldı

İSTANBUL - Bu yıl 35 ülkeden 666 projenin katıldığı Cannes Corporate Media&TV Awards’da yönetmen, yapımcı ve akademisyenlerden oluşan uluslararası jüri tarafından belirlenen ödüller, düzenlenen törenle sahiplerine verildi.

Avrupa ’nın ve dünyanın kurumsal film olarak reklam ve belgeseller dalında önde gelen organizasyonlarından olan Cannes Corporate Media&TV Awards galasında TAV Havalimanları adına ödülü alan Kurumsal İletişim Direktörü Bengi Vargül, şunları söyledi:

" ’TAV Olmasa Ne Olur?’ sorusu merkez alınarak kurgulanan filmde havalimanı’nda hayat bir an olsun duruyor. TAV Havalimanları olarak hizmeti sanata dönüştürmek ve yolculukları hızlı, konforlu ve keyifli hale getirmek için çalışıyoruz. Faaliyet alanlarımızı anlattığımız filmde de bu vurguyla hareket ettik. En ince detaylarına kadar düşünülmüş ve saat gibi işleyen bu organizasyonun görünmeyen yüzünü esprili bir şekilde vurguladığımız filmimizin ödüllendirilmesinden büyük mutluluk duyduk. Sinema sanatının imgelerinden Cannes’da bu ödülü almak da bizi ayrıca gururlandırdı. Bir Türk markası olarak burada sahneye çıkmaktan dolayı sevinçliyiz."

dha - Faik Kaptan