The Prodigy ve Jamiroquai Rock'n Coke'ta!

The Prodigy ve Jamiroquai Rock'n Coke'ta!
The Prodigy ve Jamiroquai Rock'n Coke'ta!
Rock'n Coke 2013 yeni isimler açıklamaya devam ediyor: The Prodigy, Jamiroquai, Within Temptation ve Dub FX 6-7-8 Eylül'de Rock'n Coke'ta.

6-7-8 Eylül tarihlerinde Hezarfen Havaalanı'nda gerçekleştirilecek Rock ’n Coke'ta sahne alacak yeni isimler açıklandı. Geçtiğimiz günlerde son şarkıları 'Rockweiler’i ilk kez takipçileriyle paylaşan The Prodigy, "çılgın" solist Jay Kay önderliğindeki Jamiroquai, senfonik rock grubu Within Temptation ve sokak performanslarıyla uluslararası bir fenomen haline gelen Dub FX bu yıl Rock'n Coke sahnesinde olacak isimler arasında.

Rock’n Coke Biletleri Biletix ve RNC Kampüs Temsilcileri’nde
Rock’n Coke 2013’te sahne alacak sanatçılar da dahil olmak üzere, her türlü bilgi www.rockncoke.com web sitesi üzerinden takip edilecek. Biletler ise www.biletix.com‘dan satın alınabilecek. Rock’n Coke’ta normal dönem tam - kombine 140 TL, kombine + kamp biletleri ise 180 TL’den satışta. Öğrenci biletlerinin fiyatı ise, kombine 100 TL, kombine + kamp 120 TL’den satışta. Biletix’te tükenen sınırlı sayıdaki son erken avantajlı biletler ise öğrencilere özel indirimlerle www.rnckampus.com adresi üzerinden ulaşılabilecek olan Rock’n Coke Kampüs temsilcilerinden satın alınabilir.


  ETİKETLER:

  Rock'n Coke

  ,

  Rock

  ,

  Kampüs

  ,

  Öğrenci

  ,

  eylül