Tiyatrocu çift uzlaşarak boşanıyor

Tiyatrocu çift uzlaşarak boşanıyor
Tiyatrocu çift uzlaşarak boşanıyor
Birbirlerine şiddet uygulayarak mahkemelik olan Gökçe Özyol ve Gökçe Aytaç Özyol çifti uzlaşmaya karar verdi.

"Yahşi Cazibe" isimli dizide rol alan oyuncu Gökçe Özyol ile 2 yıl önce evlendiği kendisi gibi oyuncu olan eşi Gökçe Aytaç Özyol hakkında birbirlerine şiddet uyguladıkları gerekçesiyle "Karşılıklı etkili eylem , tehdit ve hakaret" suçlarından ceza davası açılmıştı.

Gökçe Özyol’un eşine yumruk atıp yüz kemiğini kırdığı, Gökçe Aytaç'ın da aynı şekilde eşine karşılık vererek onu darp ettiği haberleriyle gündeme gelen ve mahkemelik olan çift basın açıklaması yaptı.

İşte o açıklama;

ÇIKAN HABERLERDEN ÇEVREMİZ ETKİLENİYOR

Gökçe Aytaç: “Bizler de insanız, her ailede yaşanan şeyler bizim de başımıza geldi ve birbirimizi daha fazla yıpratmamak için; boşanmaya karar verdik. Ancak; çıkan haberler bizi çok üzüyor, ailemiz ve çevremiz bunlardan çok etkileniyor”

UZLAŞARAK BOŞANMAYA KARAR VERDİK


Gökçe Özyol : “Her ailede problemler yaşanır. Bizim ailemizde de bazı şeyler yaşandı. Birbirimize öfkelendik. O öfkenin etkisi ile birbirimiz hakkında şikayette bulunduk. Ancak; sakinleştikten sonra bu kararın yanlış olduğunu görerek, her medeni insanın yapacağı gibi uzlaşarak boşanmaya karar verdik”.