Tom Cruise'un davasında anlaşma sağlandı

Tom Cruise'un davasında anlaşma sağlandı
Tom Cruise'un davasında anlaşma sağlandı

Tom Cruise ve oyuncu Katie Holmes in evliliği, geçen yıl haziranda son bulmuştu.

Amerikalı aktör Tom Cruise'un, oyuncu Katie Holmes'tan boşanmasının ardından kızı Suri'yi terk ettiğini iddia eden haberlere dergilerinde yer veren Alman medya şirketine açtığı davada taraflar anlaşmaya vardı.

Amerikalı aktör Tom Cruise’un, oyuncu Katie Holmes’tan boşanmasının ardından kızı Suri’yi terk ettiğini iddia eden haberlere dergilerinde yer veren Alman medya şirketine açtığı davada taraflar anlaşmaya vardı.

BBC’nin haberine göre, ABD ’de yayımlanan iki magazin dergisinin yayıncısı olan medya şirketi Bauer ve Cruise, sözkonusu davanın düşmesi konusunda anlaştı. Los Angeles Bölge Mahkemesi, her iki tarafın kendi payına düşen ücret ve vergileri ödemeyi kabul ettiğini açıkladı.

51 yaşındaki aktörün avukatları, anlaşmanın detaylarının gizli olduğunu ve sözkonusu iki haberin, hiçbir şekilde Cruise’nin kızını terk ettiğini ima etme amacı taşımadığını belirtirken, Bauer konu hakkında yorum yapmaktan kaçındı.

Cruise’nin avukatları, ‘Life and Style’ ve ‘InTouch Weekly’ dergilerini çıkaran medya şirketinin, Tom Cruise’nin kızı Suri ile bağını kestiğini, onu terk ettiğini ima etmek istemediğini, herhangi biri bunu böyle algıladıysa bundan üzüntü duyduğunu bildirdi. Tom Cruise, yaptığı açıklamalarda, kızıyla çok yakın olduklarını ve aralarında çok özel bir bağ olduğunu söylemişti. Aktör dolayısıyla kızının yanında olamadığı zamanlarda Suri’nin kendisini özlediğini ama hiçbir zaman terk edildiği hissine kapılmadığını ve çok mutlu bir çocuk olduğunu sözlerine eklemişti.

Cruise ve oyuncu Katie Holmes’in evliliği, geçen yıl haziranda son bulmuştu. Cruise, medya şirketine toplam 50 milyon dolarlık tazminat davası açmıştı.