'Topluma iyi örnek olmalıyım'

'Topluma iyi örnek olmalıyım'
'Topluma iyi örnek olmalıyım'
Son yıllarda sürekli sahnedeki seks içerikli danslarıyla gündeme gelen sansasyonel şarkıcı Miley Cyrus, bu tavrıyla çokça eleştiri alıyor. Cyrus'a bir tepki de Oscar ödüllü yıldız Jennifer Lawrence'tan geldi.

Son yıllarda sürekli sahnedeki seks içerikli danslarıyla gündeme gelen sansasyonel şarkıcı Miley Cyrus, bu tavrıyla çokça eleştiri alıyor. Cyrus’a bir tepki de Oscar ödüllü yıldız Jennifer Lawrence’tan geldi.

Sahnede esrar içmediği kalmıştı!


Genç kadınların seks objesi olarak görülmesini rahatsız edici bulduğunu anlatan 23 yaşındaki yıldız, seksüalizasyonun bazen bizzat kadınlar tarafından destekleniyor olmasına oldukça kızıyor. BBC ’deki Newsnight programına konuşan ve “Bu durum eğlence sektörünün bir parçası. Seks satar ama bazı korkunç nedenlerden ötürü ‘genç seks’ daha da fazla satar” diyen Lawrence, kendisinin topluma iyi bir örnek olabilmek için her zaman çok dikkatli hareket edeceğini söylüyor.

Ayrıca kadınların mükemmel vücutlu modeller gibi görünmeye çalışmalarına da tepki gösteren oyuncu, başka insanları mutlu etmek için aç kalmanın aptallık olduğu düşüncesinde. Lawrence'a göre moda programlarında insanların birbirlerine çirkin ya da şişman demeleri de yanlış bir hareket.

'Yeter artık soyunmayın'


  ETİKETLER:

  BBC

  ,

  Miley Cyrus

  ,

  Seks

  ,

  Moda

  ,

  Eğlence

  ,

  zaman

  ,

  genç