Trafik polisinden rüşvet vermeyen kadın sürücüye tuğla!

Trafik polisinden rüşvet vermeyen kadın sürücüye tuğla!
Trafik polisinden rüşvet vermeyen kadın sürücüye tuğla!
Yeni Delhi'de bir trafik polisi kırmızı ışıkta geçtiği için rüşvet istediği kadın sürücüden olumsuz cevap alınca kadına tuğla fırlattı.

Hindistan ’ın başkenti Yeni Delhi’de bir trafik polisi kırmızı ışıkta geçtiği için rüşvet istediği kadın sürücüden olumsuz cevap alınca kadına tuğla fırlattı. O anlar olay yerinden geçmekte olan biri tarafından saniye saniye görüntülenip internette yayınlanınca polis işinden atıldı. NDTV’nin haberine göre, Satish Chand adlı trafik polisi, mobiletiyle iki çocuğunu okula götüren bir kadın sürücünün kırmızı ışıkta geçmesi üzerine kadın sürücüyü durdurarak 200 rupi (yaklaşık 2 dolar) rüşvet istedi.
Kadın rüşvet vermeyi reddedince polis, sürücünün mobiletini tekmeledi. Kadının karşılık vermesi üzerine öfkelenen polis yerden aldığı tuğlayı kadının üstüne fırlattı. Kadın sürücü polisin başka bir tuğla daha atmasını engellemek için çaba harcarken, o anlar olay yerinden geçmekte olan bir kişi tarafından cep telefonuyla saniye saniye görüntülendi. Görüntülerin internette yayınlanması üzerine trafik polisi meslekten ihraç edildi. (DHA)