Transferin keyfini Hilton'la çıkardı

Transferin keyfini Hilton'la çıkardı
Transferin keyfini Hilton'la çıkardı
Manchester United'dan rekor transfer ücretiyle Real Madrid'e transfer olmaya hazırlanan Ronaldo ve Paris Hilton'un kaçamağı kameralara yansıdı


Nafiz ALBAYRAK

NEW YORK - Manchester United takımından yüzyılın rekor fiyatı olarak kabul edilen 131 milyon dolar karşılığında Real Madrid takımına transfer edilen, Portekizli futbolcu Cristiano Ronaldo, ABD’nin Los Angeles kentinde Paris Hilton’la birlikte görüntülendi. İkili, bir gece kulübünden çıktıktan sonra, Nicky Hilton’un evinde buluşup başbaşa zaman geçirdi. Hilton ve Ronaldo’nun alkol yoğun gecesi kameralara yansıdı.
Özel yaşamı, yarattığı skandallar ve sevgilileri ile magazin dünyasının gündeminden düşmeyen ünlü mirasyedi Paris Hilton, Ronaldo’yu da baştan çıkarmayı başardı. Paris Hilton, altı aydır birlikte olduğu baseball oyuncusu sevgilisi Doug Reinhardt’tan ayrıldığını açıkladıktan iki saat sonra, Ronaldo ile kaçamak yaptı. Amerikan medyasında yer alan haberlere göre, ikili önce Paris’in kardeşi Nicky Hilton’un da katıldığı, Hollywood ünlülerinin uğrak yeri olan ‘My House’ adli gece kulübünde bir araya geldi. Burada bir süre eğlenen Paris Hilton ve Cristiano Ronaldo, daha sonra gece kulübünden ayrı ayrı çıktı. Paris Hilton’un kardeşi Nicky Hilton’un evine gitmesini ardından saat 03.00 sıralarında Ronaldo da soluğu Nicky Hilton’un evinde aldı. Paris Hilton ve Ronaldo’nun kaçamakları kameralara da yansıdı. (dha)