TRT'den 'Leyla ile Mecnun' açıklaması

TRT'den 'Leyla ile Mecnun' açıklaması
TRT'den 'Leyla ile Mecnun' açıklaması
Bir TRT yetkilisi, dizinin genel yönetmeni Onur Ünlü'nün bayram öncesinde TRT Genel Müdürü İbrahim Şahin'le görüştüğünü ve kanalın diziyi henüz gözden çıkarmadığını açıkladı.

TRT1’in fenomen dizisi ‘Leyla ile Mecnun’un oyuncuları ve teknik ekibi Gezi direnişine destek verince TRT yönetiminin diziyi yayından kaldırma kararı aldığı gündeme gelmişti. Dizinin izleyicileri ise sosyal medyada imza kampanyası başlatmış ve projenin başka bir kanala transfer olmasını istemişti. milliyet.com.tr’nin haberine göre bir TRT yetkilisi, dizinin genel yönetmeni Onur Ünlü ’nün bayram öncesinde TRT Genel Müdürü İbrahim Şahin’le görüştüğünü ve kanalın diziyi henüz gözden çıkarmadığını açıkladı.

 

Kireçburnu'ndan TRT'ye el salladılar!Dizi sosyal medyada ve özellikle internette çok izleniyor ancak dizinin reytingleri düşük. Bununla beraber maliyet çok yüksek. Şu an elimizde 105 bölüm var. Genel müdürümüz bu nedenle dizinin aynı zamanda reyting de alan bir yapıma dönüşebilmesi için Eflatun Film ekibinden yeni fikirler beklediğini söyledi” diyen yetkili, Şahin'in Ünlü’yle yakın bir tarihte tekrar bir araya gelmeye karar verdiklerini ve bu son görüşmeye göre dizinin geleceğinin netlik kazanacağını söyledi.

Hayranlar tepkili: 'Leyla ile Mecnun'u yedirmeyiz!'