Tuba Büyüküstün: Böyle daha güzel hissediyorum

Tuba Büyüküstün: Böyle daha güzel hissediyorum
Tuba Büyüküstün: Böyle daha güzel hissediyorum
Tuba Büyüküstün, rol aldığı "Rüzgarın Hatıraları" adlı yapımın Hamburg Film Festivali'ndeki gösterimine katıldı.

Tuba Büyüküstün, rol aldığı “Rüzgarın Hatıraları” adlı yapımın Hamburg Film Festivali’ndeki gösterimine katıldı. Kısacık kestirdiği yeni saçlarıyla poz veren ünlü oyuncu filmi çok beğendiğini söyleyerek galadan mutlu ayrıldı.

Tuba Büyüküstün saçlarını neden kısa kesti

YENİ İMAJINA ELEŞTİRİLERİ KAFASINA TAKMIYOR

Tuba Büyüküstün son görüntüsünün hala eleştirilmesine ise kafayı hiç takmıyor. Ünlü oyuncu , “Ben kısa saçlarımla kendimi daha güzel hissediyorum. Hamburg’da beni görenler önce tanıyamadı ama zamanla alışacaklar. Bu film imajı değil, canımın istediği” dedi.

Tuba Büyüküstün mü Bergüzar Korel mi?

Tuba Büyüküstün üniversitede ders konusu oldu

‘Rüzgarın Hatıraları’, 2008 tarihli ilk uzun metrajı ‘Sonbahar’ ile ses getiren Özcan Alper’in ‘Gelecek Uzun Sürer’in ardından çektiği üçüncü sinema filmi.

Başrollerinde yönetmenin ‘Sonbahar’ filminde de birlikte çalıştığı oyuncu Onur Saylak ile Sofya Khandamirov’un yer aldığı filmde Ebru Özkan, Mustafa Uğurlu, Murat Daltaban, Menderes Samancılar ve Tuba Büyüküstün rol alıyor. Çekimleri ve Artvin ve Batum’da gerçekleştirilen film, çevirmen ve ressam Aram’ın, İkinci Dünya Savaşı döneminde, siyasi nedenlerle hayatını kurtarmak için İstanbul ’dan kaçışını konu alıyor.

“Rüzgarın Hatıraları” filminin yönetmeni Özcan Alper, oyuncular Onur Saylak ve Tuba Büyüküstün

Arap hayranları Tuba Büyüküstün'ün dizi setini bastı

Tuba Büyüküstün'ün güzellik sırları