Tuğçe Kazaz: "Bu ülke 'Kemal'lerden çok çekti"

Tuğçe Kazaz: "Bu ülke 'Kemal'lerden çok çekti"
Tuğçe Kazaz: "Bu ülke 'Kemal'lerden çok çekti"
Eski manken Tuğçe Kazaz, kamuoyunda tepki çeken tweetlerine bir yenisini daha ekledi. Kazaz, sosyal medya hesabından "Bu ülke Kemal'lerden ne çok çekti. Biri gitti bir geldi. Allah bu millete sabır versin" yazdı. Bu mesaja Kazaz'ın Atatürk'ü de kastettiğini belirterek büyük tepki geldi.

RADİKAL - Eski manken Tuğçe Kazaz, sosyal medya hesabından yine tartışılacak açıklamalar yaptı. Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan 'ı ve AK Parti'yi öven, Cemaat ile CHP 'ye yönelik sert mesajlar veren Kazaz, bu kez de "Adı Kemal olanlar..." diyerek bir mesaj yayınladı. 

'İSMİ KEMAL OLANLAR....'

“İsmi Kemal olanların ismine ve bu ülkeye verdikleri zararlara bakılırsa tesadüf mü sizce?” diye yazan Tuğçe Kazaz, Kemal Kılıçdaroğlu ’nun ismini de vererek şöyle devam etti:

“Bu ülke Kemal’lerden ne çok çekti. Biri gitti bir geldi. Hepside dış bağlantılı. Şimdi de, Kemal Kılıçdaroğlu . Allah bu millete sabır versin.”


  http://www.radikal.com.tr/132186713218677

  YORUMLAR
  (7 Yorum Yapıldı)
  Tüm Yorumları Gör

  Kemalpaşa - user1049808

  Dünyayı dolaşa dolaşa yemediği bir kemalpaşa kalmış.

  komik - qasim

  chp li de akp li de değilim. ama bu kadın değilmiydi din değiştirip hristyan olan. sonra kazancı yetmeyince tekrar islamiyete dönen. la memleket hergele meydanına döndü ya :)

  Radikal - firat1729

  Radikal ben de diyorum ki bu ülke manken sıfatlı ikoncanlardan çok çekti. Sitenizin en güzide bir yerinde bu fikrime bir yer vermenizi acilen bekliyorum. Arzu ederseniz derhal şuh bakışlı ama sakallı ve bıyıklı bir pozumu da editörlerinize gönderebilirim. Elbette Tuğçe Kazaz kadar güzel değilim diye benim fikirlerime karşı ayrımcılık yapmayacağınızdan, Tuğçe hanımınki gibi janjanlı bir şekilde sayfanızda yer ayıracağınızdan eminim. Çok mu safım?

  Yok öyle değil - sarabi

  Bu ülke adı Tuğçe olan bu kadınla çok vakit harcıyor. Daha mühim şeyler var.

  habercilik - user394950

  adından bahsedilsin, adı haberlerde geçsin, insanlar ilgi göstersin diye aciz tavırlar içine giren, ve aslında fikri veya duruşu önemli olmayan insanları neden haber yaptığınızı anlamıyorum. istediğini desin, bize ne. gerçi bunun sorumlusu siz de değilsiniz, bu tip insanların kendini aydın olarak görmesi aslında sorun.

  Bu tür insanları haberleştirerek yüceltiyorsunuz! - by-bucur

  Farkındamısınız? Bu tür insanları haberleştirerek yüceltiyorsunuz! Artık devrini kapatmış bir yerlere tutunmaya çalışan aciz bir insan portresi çizmekte yazık!

  Benim adım Kemal! - rafine vatandaş

  Gerçekten benim adım Kemal ve hanımefendi ben bu ülkeye 25 yıldır daha maaşımı almadan vergimi veriyorum. Oramın buramın fotoğrafı yerine emeğimi katıyorum tam 25 yıldır. Lafınızı söylemeden önce nereye denk düşeceğini tartın da söyleyin. Allah gerçekten bu ülkeye sabır versizn, sizin gibilere tahammül sabrı.