Tuğçe Kazaz: Sn. Cumhurbaşkanını yalnızmış gibi göstermeye çalışmak gerçeklikten uzak

Tuğçe Kazaz: Sn. Cumhurbaşkanını yalnızmış gibi göstermeye çalışmak gerçeklikten uzak
Tuğçe Kazaz: Sn. Cumhurbaşkanını yalnızmış gibi göstermeye çalışmak gerçeklikten uzak
Son dönemde siyasi açıklamalarıyla gündeme gelen Tuğçe Kazaz, 'Hükümet ile Cumhurbaşkanı arasında bir çatışma varmış gibi göstermeye çalışmak bence bir projenin ürünüdür...' dedi.

Son dönemde siyasi açıklamalarıyla gündeme gelen Tuğçe Kazaz, ‘Hükümet ile Cumhurbaşkanı arasında bir çatışma varmış gibi göstermeye çalışmak bence bir projenin ürünüdür…’ dedi. 


İşte Kazaz’ın sosyal medya hesabından yazdıkları:

-Hükümet ile Sn. Cumhurbaşkanı arasında bir çatışma varmış gibi göstermeye çalışmak ise, bence bir projenin ürünüdür…

-Çünkü Sn. Bülent Arınç ve Sn. Cumhurbaşkanımız hem yol arkadaşı hem de dava adamlarıdır. Onların arasına girmeye çalışmak, benim haddime değil.

-Ayrıca, Sn. Cumhurbaşkanı ilk defa halk tarafından seçilmiş bir cumhurbaşkanı olarak, yine halkın adına, yürütülen politikalar hakkında… Eleştiri yapma ve ikaz etme Hakkı’na sahiptir. Ve bence bu onun en doğal hakkıdır.

-Diğer yandan Sn. Cumhurbaşkanı’nı çoğunluklar arasında… Yalnızmış gibi göstermeye çalışmak ise, gerçeklikten uzaktır. Çünkü Sn. Cumhurbaşkanının arkasında millet vardır.

-Sn. Bülent Arınç bey ile böyle bir Çatışma ortamı yaratmaya çalışan ve yaklaşan seçimlerle Ak Parti ’ye zarar vermeyi…

-Hedefleyenler ve buna çanak tutan basın yayın organlarının, yine bu Aziz Milletin tokadıyla, hezimete uğrayacaklarına olan inancım tamdır.


-Ülkemizde gözü olan dış güçlerin ve onların maşası olan paralelin oyunlarına gelmeyelim. Bu ülke hepimizin hep beraber bu oyunları bozacağız

 

Tuğçe Kazaz'ın CHP'ye tepki olarak Hristiyan olmasına Twitter'dan tepkiler

Tuğçe Kazaz: IŞİD'den farkınız ne?

Tuğçe Kazaz: Her seçimin bedelini ödüyoruz


 


  http://www.radikal.com.tr/1320959132095912

  YORUMLAR
  (12 Yorum Yapıldı)
  Tüm Yorumları Gör

  haber değeri? - Sci_Cop

  Bu kadını neden haber yapıyorsunuz? Görüşleri çok mu değerli?

  çanak tutan basın yayın - user966776

  Hedefleyenler ve buna çanak tutan basın yayın organlarının, yine bu Aziz Milletin tokadıyla, hezimete uğrayacaklarına olan inancım tamdır. )))))))))))

  KAZ-AZ ne dese farz.. - baizzet1925_379

  Kazaz gibilerin proje ürünü olmasi daha kuvvetli. çikar projesi, birseyler kapabilme projesi gibi. Ancak bu kizin taraf olmasindaki safligin Ayar derecesi nedir bilinmez..!

  Saray odalari - user392561

  Bu denli oda sayisi olan Sarayinda yalniz yasayacak degil tabi ki. Sen de gir o sari odalardan birine gözün arkada kalmasin her ihtimale karsi.

  ağzı olan konuşuyor - user403853

  ülkenin cumhurbaşkanını savunmak bu hatuna mı kaldı?

  Ezberlenmiş tekerlemeler - user439201

  Ya kendine ait bir cümle bile yok. Sıkılmadık mı artık artık şeyleri duymaktan. Papağan gibi herkes aynı şeyleri aynı kelimeleri kullanıyor. Keşke biraz daha kitap okuyan bir toplum olsaydık da tekrar edilen bile daha güzel gelseydi okurken.

  ne desek bos - user1036534

  artik lutfen bu bayani haber yapmayin. haber oldukca kendini birsey saniyor. sadece gozardi edilmeli.hicbir sekilde cizgisi olmayan bir insan