Tuğçe Kazaz'ın filmi yayından kaldırıldı

Tuğçe Kazaz'ın filmi yayından kaldırıldı
Tuğçe Kazaz'ın filmi yayından kaldırıldı
Şarkıcı Erhan Güleryüz ve manken Tuğçe Kazaz'ın başrolünü paylaştığı "İçimde Akan Nehir" isimli film vizyona girdiği gibi kaldırıldı.

“Ayna Grubu”nun solisti Erhan Güleryüz'ün senaristliğini ve yönetmenliğini yaptığı, başrolünde de eski Manken Tuğçe Kazaz 'la birlikte oynadığı "İçimde Akan Nehir" isimli filmin vizyona girmesiyle çıkması bir oldu. 13 Kasım'da gösterime giren ve sessiz sedasız vizyondan kaldırılan filmi gösterime girdiği tarihten kaldırıldığı tarihe kadar bin 715 kişi izledi.Azerbaycan ile Ermenistan arasındaki "Karabağ savaşı"nda yaralandıp ülkesine dönen Hazar Kafkas isimli ana karakterin "hayatını sorgulama"sını konu alan filmin hikayesi şu şekilde:

Erhan Güleryüz'ün canlandırdığı Hazar Kafkas yıllar sonra ağır sağlık sorunlarıyla ve beş parasız olarak döndüğü kasabasında hayatının muhasebesini yapmaktadır. Babasından kalan evin satışıyla ya yıllardır göremediği oğlunun geleceğini garanti altına alacak ya da ummadığı anda aşkı bulduğu Nehir’in ölmek üzere olan kızının hayatını kurtarmaya çabalayacaktır. (VATAN)

Tuğçe Kazaz: IŞİD'den farkınız ne?

Tuğçe Kazaz: Her seçimin bedelini ödüyoruz

Tuğçe Kazaz: Yeni Türkiye insanlığa hayırlı olsun!

Tuba Ünsal ile Tuğçe Kazaz arasında 'bataklık' kavgası

Tuğçe Kazaz'ın CHP'ye tepki olarak Hristiyan olmasına Twitter'dan tepkiler

 


    ETİKETLER:

    Tuğçe Kazaz